TB 10U |
51-52 |
Round 1 |
Caleb Weldon (North Montana Wrestling Club) Fall 2:59 Joel Xzavier Rodriguez (Hermiston Wrestling) |
TB 10U |
51-52 |
Round 2 |
Caleb Weldon (North Montana Wrestling Club) Dec 5-1 Addison Hunt (NWWC) |
TB 10U |
51-52 |
Round 3 |
Joel Xzavier Rodriguez (Hermiston Wrestling) Dec 2-0 Addison Hunt (NWWC) |
TB 10U |
52-52 |
Round 1 |
Gabriel Razon (Ford Dynasty Wrestling Club) Maj 10-0 Byron Bernd (Team Takedown) |
TB 10U |
52-52 |
Round 1 |
Reid Tanner (Salem Elite) Dec 10-6 Jordynn Zuniga (Victory Wrestling- Central) |
TB 10U |
52-52 |
Round 2 |
Gabriel Razon (Ford Dynasty Wrestling Club) Fall 2:53 Reid Tanner (Salem Elite) |
TB 10U |
52-52 |
Round 2 |
Jordynn Zuniga (Victory Wrestling- Central) Dec 7-3 Byron Bernd (Team Takedown) |
TB 10U |
52-52 |
Round 3 |
Gabriel Razon (Ford Dynasty Wrestling Club) Fall 0:18 Jordynn Zuniga (Victory Wrestling- Central) |
TB 10U |
52-52 |
Round 3 |
Reid Tanner (Salem Elite) Maj 14-0 Byron Bernd (Team Takedown) |
TB 10U |
53-53 |
Round 1 |
Kaylia Maltos (Victory Wrestling- Central) Dec 8-3 Dominick Collison (Big Cats Timberlake) |
TB 10U |
53-53 |
Round 1 |
Jaxson Henderson (INWTC) Maj 10-0 Lane Thilmony (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 10U |
53-53 |
Round 2 |
Dominick Collison (Big Cats Timberlake) Maj 10-1 Lane Thilmony (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 10U |
53-53 |
Round 2 |
Kaylia Maltos (Victory Wrestling- Central) Fall 0:19 Jaxson Henderson (INWTC) |
TB 10U |
53-53 |
Round 3 |
Jaxson Henderson (INWTC) Fall 0:47 Dominick Collison (Big Cats Timberlake) |
TB 10U |
53-53 |
Round 3 |
Kaylia Maltos (Victory Wrestling- Central) Fall 0:22 Lane Thilmony (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 10U |
54-58 |
Round 1 |
Hunter Dowell (Pullman Hornets) Dec 10-5 Reise Reardon (Post Falls) |
TB 10U |
54-58 |
Round 1 |
Tristan Mendenhall (Team Real Life) Fall 2:25 Takodah Crane (St. Maries Wrestling Club) |
TB 10U |
54-58 |
Round 2 |
Tristan Mendenhall (Team Real Life) Fall 1:41 Hunter Dowell (Pullman Hornets) |
TB 10U |
54-58 |
Round 2 |
Reise Reardon (Post Falls) Fall 0:41 Takodah Crane (St. Maries Wrestling Club) |
TB 10U |
54-58 |
Round 3 |
Hunter Dowell (Pullman Hornets) Fall 0:55 Takodah Crane (St. Maries Wrestling Club) |
TB 10U |
54-58 |
Round 3 |
Tristan Mendenhall (Team Real Life) Fall 2:00 Reise Reardon (Post Falls) |
TB 10U |
55-58 |
Round 1 |
Ali Svancara (Delchev Trained Academy) Fall 0:24 Luke Matthews-Watt (Pullman Hornets) |
TB 10U |
55-58 |
Round 1 |
Kamari Maga (HotShots Wrestling) Maj 12-3 Quinn Olp (Buzzsaw) |
TB 10U |
55-58 |
Round 2 |
Ali Svancara (Delchev Trained Academy) Maj 21-8 Quinn Olp (Buzzsaw) |
TB 10U |
55-58 |
Round 2 |
Kamari Maga (HotShots Wrestling) Dec 6-2 Luke Matthews-Watt (Pullman Hornets) |