Schoolboy/girl |
136-146 |
1st Place Match |
Thor Michaelson (NWWC) TF 11-0 Seth Dawkins (FordDynasty) |
Schoolboy/girl |
165 |
Quarterfinal |
Sergio Galicia (Coulee Dam Freestyle) Fall 0:38 Jordon Baum (Askeo International Mat Club) |
Schoolboy/girl |
165 |
Quarterfinal |
Sofian Hammou (Vandit Wrestling Academy) Fall 0:32 Andrew Sandelin (Bonners Ferry Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
165 |
Quarterfinal |
Jeremiah Rendon (South Kitsap Wrestling) TF 11-0 Kylan Sonnen (Seahawks Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
165 |
Semifinal |
Dayne Camacho (White Center Warriors) Fall 1:35 Sergio Galicia (Coulee Dam Freestyle) |
Schoolboy/girl |
165 |
Semifinal |
Sofian Hammou (Vandit Wrestling Academy) TF 10-0 Jeremiah Rendon (South Kitsap Wrestling) |
Schoolboy/girl |
165 |
Cons. Round 1 |
Andrew Sandelin (Bonners Ferry Wrestling Club) TF 12-0 Kylan Sonnen (Seahawks Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
165 |
Cons. Semi |
Jeremiah Rendon (South Kitsap Wrestling) Fall 1:03 Jordon Baum (Askeo International Mat Club) |
Schoolboy/girl |
165 |
Cons. Semi |
Andrew Sandelin (Bonners Ferry Wrestling Club) TF 10-0 Sergio Galicia (Coulee Dam Freestyle) |
Schoolboy/girl |
165 |
1st Place Match |
Sofian Hammou (Vandit Wrestling Academy) Fall 1:01 Dayne Camacho (White Center Warriors) |
Schoolboy/girl |
165 |
3rd Place Match |
Jeremiah Rendon (South Kitsap Wrestling) Inj. 1:19 Andrew Sandelin (Bonners Ferry Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 1 |
Landen Barger (Toro World Club) Fall 2:26 Karanveer Mahil (Idaho Rattlers Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 1 |
Daniel Matagi (Twin City WC) Fall 1:23 Philip Herald (Toss `em) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 2 |
Ray Wright (Team Tech-Fall-Yelm Jr. Wrestl) Fall 3:04 Philip Herald (Toss `em) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 2 |
Landen Barger (Toro World Club) Dec 11-10 Daniel Matagi (Twin City WC) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 3 |
Ray Wright (Team Tech-Fall-Yelm Jr. Wrestl) TF 15-4 Daniel Matagi (Twin City WC) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 3 |
Philip Herald (Toss `em) Inj. 0:00 Karanveer Mahil (Idaho Rattlers Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 4 |
Ray Wright (Team Tech-Fall-Yelm Jr. Wrestl) Inj. 0:00 Karanveer Mahil (Idaho Rattlers Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 4 |
Landen Barger (Toro World Club) TF 10-0 Philip Herald (Toss `em) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 5 |
Ray Wright (Team Tech-Fall-Yelm Jr. Wrestl) Inj. 1:13 Landen Barger (Toro World Club) |
Schoolboy/girl |
187 |
Round 5 |
Daniel Matagi (Twin City WC) Inj. 0:00 Karanveer Mahil (Idaho Rattlers Wrestling Club) |
Schoolboy/girl |
71-77 |
Quarterfinal |
Ryan Wilson (Vandit Wrestling Academy) Fall 2:17 Damian Alvarez (Team Selma) |
Schoolboy/girl |
71-77 |
Quarterfinal |
Otto Black (Sons of Thunder Academy) TF 12-0 Dominic Hicks-Avron (Twin City WC) |
Schoolboy/girl |
71-77 |
Semifinal |
Joshua Neiwert (Big Cat Wrestling Club) Dec 3-0 Ryan Wilson (Vandit Wrestling Academy) |
Schoolboy/girl |
71-77 |
Semifinal |
Otto Black (Sons of Thunder Academy) TF 10-0 Tyler Rhue (Team Scorpion) |