Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 4 |
Brody Daly (Prior Lake) Fall 3:36 Preston Harms (Simley Wrestling Club) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 4 |
Jaxon Kraft (MN Elite) Dec 6-0 Connor Zirbes (Alexandria) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 5 |
Connor Zirbes (Alexandria) TF 16-1 Preston Harms (Simley Wrestling Club) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 5 |
Braxton Kiecker (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) Fall 1:48 Brody Daly (Prior Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 1 |
Connor Zirbes (Alexandria) Fall 4:18 Brody Daly (Prior Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 1 |
Jaxon Kraft (MN Elite) Dec 9-6 Braxton Kiecker (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 2 |
Jaxon Kraft (MN Elite) Dec 7-0 Preston Harms (Simley Wrestling Club) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 2 |
Braxton Kiecker (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) Fall 4:33 Connor Zirbes (Alexandria) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 3 |
Braxton Kiecker (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) Fall 0:35 Preston Harms (Simley Wrestling Club) |
Schoolboy/girl 14U |
102 |
Round 3 |
Jaxon Kraft (MN Elite) Fall 1:12 Brody Daly (Prior Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 1 |
Colton Glende (Medford) Fall 1:44 Andrew Trimble (Rochester Mayo) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 1 |
Owen Rhode (Anoka) Fall 0:16 Aiden Schwartz (North Branch) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 2 |
Lincoln Gallmeier (Forest Lake) Fall 0:17 Aiden Schwartz (North Branch) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 2 |
Colton Glende (Medford) Fall 1:28 Owen Rhode (Anoka) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 3 |
Owen Rhode (Anoka) Dec 9-4 Lincoln Gallmeier (Forest Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 3 |
Andrew Trimble (Rochester Mayo) Fall 0:39 Aiden Schwartz (North Branch) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 4 |
Andrew Trimble (Rochester Mayo) Fall 0:17 Lincoln Gallmeier (Forest Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 4 |
Colton Glende (Medford) Fall 0:50 Aiden Schwartz (North Branch) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 5 |
Colton Glende (Medford) Fall 0:49 Lincoln Gallmeier (Forest Lake) |
Schoolboy/girl 14U |
106 |
Round 5 |
Andrew Trimble (Rochester Mayo) Dec 11-4 Owen Rhode (Anoka) |
Schoolboy/girl 14U |
110 |
Round 1 |
Griffin Peterson (Cannon Falls Mat Rats Wrestlin) Fall 4:43 Aye Htway (West Side Boosters) |
Schoolboy/girl 14U |
110 |
Round 2 |
Cohen Lumby (Stillwater Area Wrestling) Fall 3:01 Aye Htway (West Side Boosters) |
Schoolboy/girl 14U |
110 |
Round 3 |
Griffin Peterson (Cannon Falls Mat Rats Wrestlin) Fall 1:18 Cohen Lumby (Stillwater Area Wrestling) |
Schoolboy/girl 14U |
114 |
Round 1 |
Wyatt Wall (Foley) Fall 4:18 Henry Dohnalik (La Crescent) |
Schoolboy/girl 14U |
114 |
Round 2 |
Wyatt Wall (Foley) Fall 0:41 William Frantesl (Owatonna Wrestling Club) |