Novice |
F |
Round 3 |
Rhymers Hernandez (Frontier Wrestling Club) TF 12-0 Ian Lundeen (Frontier Wrestling Club) |
Novice |
F |
Round 3 |
Dylan Sonnenberg (Northwest Wrestling Club) TF 11-0 Vernon Rude (Dgf) |
Novice |
G |
Round 1 |
Elias Motta (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Dylan McMullen (Northwest Wrestling Club) |
Novice |
G |
Round 2 |
Elias Motta (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Jayce McNamara (West Central Wrestling Club) |
Novice |
G |
Round 3 |
Dylan McMullen (Northwest Wrestling Club) Fall 0:11 Jayce McNamara (West Central Wrestling Club) |
Junior |
A |
Round 1 |
Kale Geiser (Frontier Wrestling Club) TF 13-3 Deagen Captain (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
A |
Round 1 |
Caden Rose (Peak Wrestling) TF 10-0 Kylie Donat (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
A |
Round 2 |
Kale Geiser (Frontier Wrestling Club) Fall 0:38 Caden Rose (Peak Wrestling) |
Junior |
A |
Round 2 |
Deagen Captain (Northwest Wrestling Club) FF Kylie Donat (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
A |
Round 3 |
Kale Geiser (Frontier Wrestling Club) FF Kylie Donat (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
A |
Round 3 |
Caden Rose (Peak Wrestling) TF 12-2 Deagen Captain (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
B |
Round 1 |
Griffin Lundeen (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Logan Willard (northern elite) |
Junior |
B |
Round 1 |
Dane Jorgensen (northern elite) Fall 2:37 Damon Ferguson (Frontier Wrestling Club) |
Junior |
B |
Round 2 |
Griffin Lundeen (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Damon Ferguson (Frontier Wrestling Club) |
Junior |
B |
Round 2 |
Dane Jorgensen (northern elite) TF 12-1 Logan Willard (northern elite) |
Junior |
B |
Round 3 |
Griffin Lundeen (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Dane Jorgensen (northern elite) |
Junior |
B |
Round 3 |
Damon Ferguson (Frontier Wrestling Club) TF 10-0 Logan Willard (northern elite) |
Junior |
C |
Round 1 |
Cyncere Haskins (Grand Forks Gladiators) Fall 2:16 Daniel Graham (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
C |
Round 2 |
Coy Olsen (northern elite) TF 12-2 Daniel Graham (Northwest Wrestling Club) |
Junior |
C |
Round 3 |
Coy Olsen (northern elite) Dec 11-9 Cyncere Haskins (Grand Forks Gladiators) |
Junior |
D |
Round 1 |
Jackson Ingram (Frontier Wrestling Club) Fall 3:21 Tyreese Goodman (northern elite) |
Junior |
D |
Round 2 |
Thomas Paquette (Bemidji) Fall 1:48 Jackson Ingram (Frontier Wrestling Club) |
Junior |
D |
Round 3 |
Thomas Paquette (Bemidji) Fall 0:52 Tyreese Goodman (northern elite) |
Intermediate |
A |
Round 1 |
Ryken McNamara (West Central Wrestling Club) TF 15-4 Logan Burger (tech team) |
Intermediate |
A |
Round 2 |
Ryken McNamara (West Central Wrestling Club) TF 10-0 Logan Burger (tech team) |