Bantam |
50-51 |
Round 3 |
Chev Addyman (Stillwater) TF 14-4 Blake DeLaForest (Blaine Wrestling Association) |
Bantam |
51-53 |
Round 1 |
Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) TF 12-2 Garrett Vasquez (Rum River) |
Bantam |
51-53 |
Round 1 |
Oscar Patnode (Princeton) Dec 9-3 Thomas Cunningham (Becker) |
Bantam |
51-53 |
Round 2 |
Thomas Cunningham (Becker) TF 10-0 Garrett Vasquez (Rum River) |
Bantam |
51-53 |
Round 2 |
Oscar Patnode (Princeton) Fall 1:15 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) |
Bantam |
51-53 |
Round 3 |
Oscar Patnode (Princeton) TF 10-0 Garrett Vasquez (Rum River) |
Bantam |
51-53 |
Round 3 |
Thomas Cunningham (Becker) TF 10-0 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) |
Bantam |
54-55 |
Round 1 |
Ripley Smith (Woodbury) Dec 15-8 Lochlan Kolbow (Forest lake) |
Bantam |
54-55 |
Round 1 |
Alex Aranda (Summit Wrestling Academy) Dec 16-12 Vincent Zeiher (Amery, WI) |
Bantam |
54-55 |
Round 2 |
Alex Aranda (Summit Wrestling Academy) TF 16-5 Ripley Smith (Woodbury) |
Bantam |
54-55 |
Round 2 |
Lochlan Kolbow (Forest lake) TF 10-0 Vincent Zeiher (Amery, WI) |
Bantam |
54-55 |
Round 3 |
Vincent Zeiher (Amery, WI) Dec 10-8 Ripley Smith (Woodbury) |
Bantam |
54-55 |
Round 3 |
Lochlan Kolbow (Forest lake) Dec 14-14 Alex Aranda (Summit Wrestling Academy) |
Bantam |
56-57 |
Round 1 |
Collin Belko (Forest lake) FF Blake Xinastle (Burnsville) |
Bantam |
56-57 |
Round 1 |
Henry Seidl (ANML) Fall 1:36 Grayson Kallman (Woodbury) |
Bantam |
56-57 |
Round 2 |
Henry Seidl (ANML) FF Blake Xinastle (Burnsville) |
Bantam |
56-57 |
Round 2 |
Collin Belko (Forest lake) TF 10-0 Grayson Kallman (Woodbury) |
Bantam |
56-57 |
Round 3 |
Grayson Kallman (Woodbury) FF Blake Xinastle (Burnsville) |
Bantam |
56-57 |
Round 3 |
Henry Seidl (ANML) Fall 0:53 Collin Belko (Forest lake) |
Bantam |
58-61 |
Round 1 |
Rylan Segelstrom (Woodbury) TF 12-1 Cain Carter (Centennial Youth Wrestling) |
Bantam |
58-61 |
Round 1 |
Bennett Sorensen (Kasson-Mantorville) TF 12-2 Abraham Bergerson (MN Elite) |
Bantam |
58-61 |
Round 2 |
Abraham Bergerson (MN Elite) Fall 1:14 Cain Carter (Centennial Youth Wrestling) |
Bantam |
58-61 |
Round 2 |
Bennett Sorensen (Kasson-Mantorville) Fall 1:13 Rylan Segelstrom (Woodbury) |
Bantam |
58-61 |
Round 3 |
Bennett Sorensen (Kasson-Mantorville) TF 10-0 Cain Carter (Centennial Youth Wrestling) |
Bantam |
58-61 |
Round 3 |
Rylan Segelstrom (Woodbury) Fall 2:20 Abraham Bergerson (MN Elite) |