High School |
113 |
Consi of 8 #1 |
Cody Lee (Unattached) F 2-0 0:50 Rush Forquer (Woodward Academy) |
High School |
113 |
Quarter-Finals |
Hunter Manning (Vidalia) MD 15-2 Domnik Iverson-Medina (SGAC) |
High School |
113 |
Consi of 4 |
Domnik Iverson-Medina (SGAC) DEC 10-7 Breckin Barbee (Pinecrest Academy) |
High School |
113 |
Consi of 4 |
Cody Lee (Unattached) F 2-2 2:14 D'Angelo Pruitt (Jr. War Eagles Wrestling Club) |
High School |
113 |
Semi-Finals |
Franklin Jackson (Heard County Braves) F 8-0 3:52 Hunter Manning (Vidalia) |
High School |
113 |
Semi-Finals |
Christian Walker (West Forsyth) DEC 4-3 Kobe Beard (Unattached) |
High School |
113 |
Consi of 8 #2 |
Breckin Barbee (Pinecrest Academy) F 5-0 2:31 Zachary Connor Smith (Unattached) |
High School |
120 |
Semi-Finals |
Connor Phillips (Woodward Academy) F 6-3 2:22 Tyler Videkovich (Etowah High School) |
High School |
120 |
Semi-Finals |
Andrew Strickland (Alexander High School) F 2-0 1:17 Hudson Andrews (River Ridge Knights) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Tyler Videkovich (Etowah High School) F 8-3 3:54 Luke Morrison (Newnan High School Wrestling) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Greyson Ellerbee (South Paulding) MD 13-5 Jackson Crawford (Richmond Hill High School) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Connor Phillips (Woodward Academy) F 2-0 1:59 William Daniel (Unattached) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Isaiah Skinner (Unattached) F 4-1 3:55 James Black (Pinecrest Academy) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Andrew Strickland (Alexander High School) F 5-0 3:08 Alberto Garcia (Jr. War Eagles Wrestling Club) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Mason Galbreath (Vidalia) F 2-0 1:49 Christian Janes (Paulding County High School Wrestling) |
High School |
120 |
Consi of 8 #2 |
Sebastian Shered (Cambridge High School) F 4-1 2:56 Greyson Ellerbee (South Paulding) |
High School |
120 |
Round of 16 |
Hudson Andrews (River Ridge Knights) F 4-1 1:10 Tyren Brown (Newnan High School Wrestling) |
High School |
120 |
Round of 32 |
Luke Morrison (Newnan High School Wrestling) DEC 7-4 Sebastian Shered (Cambridge High School) |
High School |
120 |
Round of 32 |
Jackson Crawford (Richmond Hill High School) F 8-3 1:42 Robert Bovenizer (West Forsyth) |
High School |
120 |
Round of 32 |
Andrew Strickland (Alexander High School) F 7-1 0:55 James O'Neal, III (Evans High School) |
High School |
120 |
Round of 32 |
Tyren Brown (Newnan High School Wrestling) F 4-1 1:58 Seth Fowler (Alexander High School) |
High School |
120 |
Consi of 8 #1 |
Sebastian Shered (Cambridge High School) F 2-0 0:31 Tyren Brown (Newnan High School Wrestling) |
High School |
120 |
Consi of 8 #1 |
Alberto Garcia (Jr. War Eagles Wrestling Club) MD 13-2 James Black (Pinecrest Academy) |
High School |
120 |
Finals |
Andrew Strickland (Alexander High School) F 2-0 3:59 Connor Phillips (Woodward Academy) |
High School |
120 |
3rd Place |
Tyler Videkovich (Etowah High School) F 10-3 5:14 Sebastian Shered (Cambridge High School) |