16U Girls |
152 |
Round 3 |
Tayla Stiefel (East Buchanan) Fall 3:44 Kyleigh James (Immortal Athletics) |
16U Girls |
164 |
Round 1 |
Luisa Meade (Prairie) Dec 5-1 Brianna Bistricky (Unattached) |
16U Girls |
164 |
Round 2 |
Sarah Pulk (BGMR) Fall 4:15 Brianna Bistricky (Unattached) |
16U Girls |
164 |
Round 3 |
Sarah Pulk (BGMR) TF 20-4 Luisa Meade (Prairie) |
14U Girls |
110 |
Round 1 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) Fall 1:30 Saphira Olsen (Forest city indians) |
14U Girls |
110 |
Round 1 |
Savana Hansen (Fox Valley Elite) Fall 3:48 Kenadee McDowell (ofallon) |
14U Girls |
110 |
Round 2 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) Fall 2:52 Kenadee McDowell (ofallon) |
14U Girls |
110 |
Round 2 |
Saphira Olsen (Forest city indians) Fall 0:55 Savana Hansen (Fox Valley Elite) |
14U Girls |
110 |
Round 3 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) Fall 1:10 Savana Hansen (Fox Valley Elite) |
14U Girls |
110 |
Round 3 |
Kenadee McDowell (ofallon) Fall 3:27 Saphira Olsen (Forest city indians) |
14U Girls |
119 |
Round 1 |
Camille Schult (Waverly Area Wrestling club) TF 15-0 Abby Moss (Crass Trained) |
14U Girls |
119 |
Round 1 |
Trinity Butler (Festus Youth Wrestling Club) Dec 10-7 Kaitlyn Krum (East Buchanan) |
14U Girls |
119 |
Round 2 |
Camille Schult (Waverly Area Wrestling club) Fall 2:52 Kaitlyn Krum (East Buchanan) |
14U Girls |
119 |
Round 2 |
Trinity Butler (Festus Youth Wrestling Club) Fall 2:35 Abby Moss (Crass Trained) |
14U Girls |
119 |
Round 3 |
Camille Schult (Waverly Area Wrestling club) Fall 1:08 Trinity Butler (Festus Youth Wrestling Club) |
14U Girls |
119 |
Round 3 |
Abby Moss (Crass Trained) Dec 9-5 Kaitlyn Krum (East Buchanan) |
14U Girls |
128 |
Round 1 |
Lily Weinreich (The Best Wrestler) Fall 2:51 Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) |
14U Girls |
128 |
Round 1 |
Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) Fall 2:56 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
128 |
Round 2 |
Trista Gessler (MNUSA) Fall 0:12 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
128 |
Round 2 |
Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) Fall 1:02 Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) |
14U Girls |
128 |
Round 3 |
Trista Gessler (MNUSA) Fall 3:34 Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) |
14U Girls |
128 |
Round 3 |
Lily Weinreich (The Best Wrestler) Fall 1:13 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
128 |
Round 4 |
Trista Gessler (MNUSA) Fall 4:01 Lily Weinreich (The Best Wrestler) |
14U Girls |
128 |
Round 4 |
Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) Fall 0:19 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
128 |
Round 5 |
Trista Gessler (MNUSA) Fall 4:02 Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) |