12U BOYS |
92 |
Round 3 |
Jackson Polifka (Central Pa Stars) TF 10-0 Nico Diaz (M2 training center) |
12U BOYS |
92 |
Round 3 |
Isaac Harpster (PVRTC) TF 10-0 Drew Frye (Bad Karma Wrestling Club) |
12U BOYS |
92 |
Round 4 |
Jackson Polifka (Central Pa Stars) TF 12-1 Isaac Harpster (PVRTC) |
12U BOYS |
92 |
Round 4 |
Jamison Forrest (RPW) TF 10-0 Drew Frye (Bad Karma Wrestling Club) |
12U BOYS |
92 |
Round 5 |
Jackson Polifka (Central Pa Stars) Dec 10-2 Jamison Forrest (RPW) |
12U BOYS |
92 |
Round 5 |
Isaac Harpster (PVRTC) TF 12-2 Nico Diaz (M2 training center) |
12U BOYS |
98 |
Round 1 |
Charles Spells (Got heart) TF 12-1 Alex Belluso (Phoenix Wrestling Club) |
12U BOYS |
98 |
Round 2 |
Cael Smith (Centre Hall) TF 10-0 Alex Belluso (Phoenix Wrestling Club) |
12U BOYS |
98 |
Round 3 |
Cael Smith (Centre Hall) TF 10-0 Charles Spells (Got heart) |
10U BOYS |
53 |
Round 1 |
Jacobi Burkett (Orchard WC) TF 10-0 Cole Lebec (SHWA) |
10U BOYS |
53 |
Round 1 |
Cruz Astorino (M2 training center) TF 10-0 Zoey Eicher (Phoenix WC) |
10U BOYS |
53 |
Round 2 |
Cruz Astorino (M2 training center) TF 10-0 Cole Lebec (SHWA) |
10U BOYS |
53 |
Round 2 |
Jacobi Burkett (Orchard WC) TF 10-0 Zoey Eicher (Phoenix WC) |
10U BOYS |
53 |
Round 3 |
Zoey Eicher (Phoenix WC) TF 10-0 Cole Lebec (SHWA) |
10U BOYS |
53 |
Round 3 |
Cruz Astorino (M2 training center) TF 14-4 Jacobi Burkett (Orchard WC) |
10U BOYS |
56-59 |
Round 1 |
Bradley Santangelo (HeadHunters Wrestling Club) TF 11-0 Connor Dobson (4M) |
10U BOYS |
56-59 |
Round 2 |
Bradley Santangelo (HeadHunters Wrestling Club) TF 10-0 Connor Dobson (4M) |
10U BOYS |
63 |
Round 1 |
Blake Husick (Young Guns Wrestling) TF 10-0 Byron Rice (Bad Karma Wrestling Club) |
10U BOYS |
63 |
Round 1 |
Nathaniel Picciotti (Altoona) TF 13-2 Bennett Kocher (SHWA) |
10U BOYS |
63 |
Round 2 |
Nathaniel Picciotti (Altoona) Fall 0:19 Byron Rice (Bad Karma Wrestling Club) |
10U BOYS |
63 |
Round 2 |
Bennett Kocher (SHWA) Dec 8-6 Blake Husick (Young Guns Wrestling) |
10U BOYS |
63 |
Round 3 |
Bennett Kocher (SHWA) Dec 15-11 Byron Rice (Bad Karma Wrestling Club) |
10U BOYS |
63 |
Round 3 |
Nathaniel Picciotti (Altoona) TF 10-0 Blake Husick (Young Guns Wrestling) |
10U BOYS |
67-71 |
Round 1 |
James Danko (SHWA) TF 12-0 Dante Mattone (North Allegheny) |
10U BOYS |
67-71 |
Round 2 |
Dante Mattone (North Allegheny) Fall 0:13 Christopher Kent (The Shop) |