16U BOYS |
152-160 |
Round 1 |
Tommy Cohenour (M2 training center) TF 9-0 Caden Simco (Centre Hall) |
16U BOYS |
152-160 |
Round 2 |
Tommy Cohenour (M2 training center) TF 11-2 Caden Simco (Centre Hall) |
16-100 |
ex100 |
Round 1 |
Jackson Lininger (Primus) Fall 0:47 Hunter Dobson (4M) |
14U BOYS |
102 |
Round 1 |
Jake Adams (Primus) Fall 3:54 Noah Aubert (The Cage) |
14U BOYS |
102 |
Round 2 |
Jake Adams (Primus) TF 8-0 Noah Aubert (The Cage) |
14U BOYS |
106-110 |
Round 1 |
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 12-3 Luke Garman (Mill Hall) |
14U BOYS |
106-110 |
Round 2 |
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 8-0 Luke Garman (Mill Hall) |
14U BOYS |
114-119-125 |
Round 1 |
Daniel Sleiman (Benton Tiger Wrestling Club) Dec 10-8 Brayden Wible (Altoona) |
14U BOYS |
114-119-125 |
Round 2 |
James Whitbred (M2 training center) TF 9-0 Brayden Wible (Altoona) |
14U BOYS |
114-119-125 |
Round 3 |
James Whitbred (M2 training center) Fall 2:38 Daniel Sleiman (Benton Tiger Wrestling Club) |
14U BOYS |
136 |
Round 1 |
Cj Pensiero (RPW) TF 8-0 Skyler Snider (Altoona) |
14U BOYS |
136 |
Round 2 |
Skyler Snider (Altoona) Dec 16-16 Carter Durst (All American) |
14U BOYS |
136 |
Round 3 |
Cj Pensiero (RPW) TF 8-0 Carter Durst (All American) |
14U BOYS |
149 |
Round 1 |
Stefan Matteo Noronha (RPW) FF Elijah Elser (Division 1 Training) |
14U BOYS |
149 |
Round 2 |
Stefan Matteo Noronha (RPW) FF Elijah Elser (Division 1 Training) |
14U BOYS |
77-83 |
Round 1 |
Jay McQuiston (Camp Renyolds WC) Dec 10-7 Aiken Smith (Newport Youth Wrestling) |
14U BOYS |
77-83 |
Round 2 |
Jay McQuiston (Camp Renyolds WC) TF 8-0 Aiken Smith (Newport Youth Wrestling) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 1 |
Deklan Barr (Young Guns Wrestling) Fall 3:41 Aidan Finnigan (Wrestling With Virtue) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 1 |
Joshua Dobson (4M) TF 12-4 Hadyn Strittmatter (Young guns) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 2 |
Deklan Barr (Young Guns Wrestling) TF 8-0 Hadyn Strittmatter (Young guns) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 2 |
Joshua Dobson (4M) Dec 11-10 Aidan Finnigan (Wrestling With Virtue) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 3 |
Deklan Barr (Young Guns Wrestling) Fall 1:19 Joshua Dobson (4M) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 3 |
Aidan Finnigan (Wrestling With Virtue) Dec 19-12 Hadyn Strittmatter (Young guns) |
14U BOYS |
97 |
Round 1 |
Kavin Muyleart (American Dream Wrestling Club) Fall 1:11 Jackson Lininger (Primus) |
14U BOYS |
97 |
Round 2 |
Jackson Lininger (Primus) Dec 7-2 Bo Foust (Benton Tiger Wrestling Club) |