16U BOYS |
88 |
Round 1 |
Xavier Diaz (Wrestling Factory) Dec 12-10 Alexander Diaz (Wrestling Factory) |
16U BOYS |
88 |
Round 2 |
Alexander Diaz (Wrestling Factory) TF 14-2 Xavier Diaz (Wrestling Factory) |
16U BOYS |
88 |
Round 3 |
Alexander Diaz (Wrestling Factory) Dec 3-3 Xavier Diaz (Wrestling Factory) |
16U BOYS |
94-100 |
Round 1 |
Nicholas Salamone (Gold Medal Wrestling Club) TF 10-0 Colleen Kline (Beat the Streets Philadelphia) |
16U BOYS |
94-100 |
Round 2 |
Nicholas Salamone (Gold Medal Wrestling Club) TF 11-1 Colleen Kline (Beat the Streets Philadelphia) |
14U GIRLS |
97-101 |
Round 1 |
Julia Horger (Misfits Girls Wrestling) TF 18-6 Addison Horner (Lancaster Alliance Wrestling) |
14U GIRLS |
97-101 |
Round 2 |
Madison Birth (Misfits Girls Wrestling) TF 14-3 Addison Horner (Lancaster Alliance Wrestling) |
14U GIRLS |
97-101 |
Round 3 |
Julia Horger (Misfits Girls Wrestling) Fall 1:32 Madison Birth (Misfits Girls Wrestling) |
14U BOYS |
110 |
Round 1 |
Colin Walther (Neshaminy Youth Wrestling Club) TF 10-0 Molly Brangan (Neshaminy Youth Wrestling Club) |
14U BOYS |
110 |
Round 2 |
Colin Walther (Neshaminy Youth Wrestling Club) TF 10-0 Molly Brangan (Neshaminy Youth Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 1 |
Evan Carss (Gold Medal Wrestling Club) Fall 2:29 Samiyah Rahming (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
119 |
Round 2 |
Evan Carss (Gold Medal Wrestling Club) Fall 2:30 Samiyah Rahming (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
125 |
Round 1 |
Julissa Ortiz (Beat the Streets Philadelphia) Dec 14-8 Almir Naizabekov (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
125 |
Round 2 |
Julissa Ortiz (Beat the Streets Philadelphia) Fall 1:55 Almir Naizabekov (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
136-149 |
Round 1 |
Victor MarksJenkins (Punisher wrestling club) TF 10-0 Keegan Swift (Archbishop Ryan High school) |
14U BOYS |
136-149 |
Round 2 |
Arthur Konschak (Punisher wrestling club) Fall 1:12 Keegan Swift (Archbishop Ryan High school) |
14U BOYS |
136-149 |
Round 3 |
Victor MarksJenkins (Punisher wrestling club) Dec 8-5 Arthur Konschak (Punisher wrestling club) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 1 |
Ethan Krazer (Gold Medal Wrestling Club) FF Payton Hinkle (Bensalem) |
14U BOYS |
87-92 |
Round 2 |
Ethan Krazer (Gold Medal Wrestling Club) Fall 0:22 Payton Hinkle (Bensalem) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 1 |
Vincent Mokos (Militia) Fall 2:42 Carter Mangan (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 1 |
Madison Birth (Misfits Girls Wrestling) TF 10-0 Julius Ortiz (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 2 |
Carter Mangan (Beat the Streets Philadelphia) Fall 1:09 Julius Ortiz (Beat the Streets Philadelphia) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 2 |
Vincent Mokos (Militia) Dec 7-5 Madison Birth (Misfits Girls Wrestling) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 3 |
Carter Mangan (Beat the Streets Philadelphia) Dec 9-5 Madison Birth (Misfits Girls Wrestling) |
14U BOYS |
97-102 |
Round 3 |
Vincent Mokos (Militia) Fall 0:33 Julius Ortiz (Beat the Streets Philadelphia) |