TB 8U |
56-58 |
Round 3 |
Cree Garza (Washington) Fall 2:56 Jaxon Dunn (Lakeland Wrestling Club) |
TB 8U |
56-58 |
Round 3 |
Jaelynn Orgill (Deer Park Ironman Wrestling Club) Inj. 0:00 Alakai Coleman (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
57-59 |
Round 1 |
Riggins Hageman (Mt Spokane Wrestling Club) Maj 15-5 Nova Andrade (Ascend Wrestling Academy) |
TB 8U |
57-59 |
Round 1 |
Izabella DeLeon (Othello Wrestling Club) Fall 1:39 Graham Cabbage (Central Valley Wrestling Club) |
TB 8U |
57-59 |
Round 2 |
Graham Cabbage (Central Valley Wrestling Club) Maj 14-0 Nova Andrade (Ascend Wrestling Academy) |
TB 8U |
57-59 |
Round 2 |
Riggins Hageman (Mt Spokane Wrestling Club) Dec 8-7 Izabella DeLeon (Othello Wrestling Club) |
TB 8U |
57-59 |
Round 3 |
Izabella DeLeon (Othello Wrestling Club) Fall 1:37 Nova Andrade (Ascend Wrestling Academy) |
TB 8U |
57-59 |
Round 3 |
Riggins Hageman (Mt Spokane Wrestling Club) Fall 2:38 Graham Cabbage (Central Valley Wrestling Club) |
TB 8U |
60-62 |
Round 1 |
Rome Paulin (Buzzsaw Wrestling Club) Fall 0:55 Emmerick DeLaCruz (Warriors Of Christ WOC) |
TB 8U |
60-62 |
Round 1 |
Camden Davis (Oregon) Fall 0:26 Meshach Ramirez (Washington) |
TB 8U |
60-62 |
Round 2 |
Rome Paulin (Buzzsaw Wrestling Club) Fall 1:32 Meshach Ramirez (Washington) |
TB 8U |
60-62 |
Round 2 |
Camden Davis (Oregon) Fall 2:55 Emmerick DeLaCruz (Warriors Of Christ WOC) |
TB 8U |
60-62 |
Round 3 |
Camden Davis (Oregon) Fall 0:21 Rome Paulin (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 8U |
60-62 |
Round 3 |
Emmerick DeLaCruz (Warriors Of Christ WOC) Fall 1:26 Meshach Ramirez (Washington) |
TB 8U |
60-64 |
Round 1 |
Amias Satiacum-Abdullah (Team Aggression Wrestling Club) Fall 0:38 Jacob Molinar (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 8U |
60-64 |
Round 1 |
Oliver Santana (Washington) Maj 10-1 Carly Cogger (Team Real Life Wrestling) |
TB 8U |
60-64 |
Round 2 |
Oliver Santana (Washington) Fall 0:50 Amias Satiacum-Abdullah (Team Aggression Wrestling Club) |
TB 8U |
60-64 |
Round 2 |
Carly Cogger (Team Real Life Wrestling) Dec 10-8 Jacob Molinar (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 8U |
60-64 |
Round 3 |
Amias Satiacum-Abdullah (Team Aggression Wrestling Club) Dec 3-0 Carly Cogger (Team Real Life Wrestling) |
TB 8U |
60-64 |
Round 3 |
Oliver Santana (Washington) Fall 0:24 Jacob Molinar (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 8U |
66-67 |
Round 1 |
Tyson Huguenin (Deer Park Ironman Wrestling Club) Fall 0:25 Matthias Taylor (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
66-67 |
Round 1 |
Amadeaus Diaz (Ascend Wrestling Academy) Maj 11-2 Hank Sousa (Inland Northwest Wrestling Training Center) |
TB 8U |
66-67 |
Round 2 |
Tyson Huguenin (Deer Park Ironman Wrestling Club) Dec 9-2 Hank Sousa (Inland Northwest Wrestling Training Center) |
TB 8U |
66-67 |
Round 2 |
Amadeaus Diaz (Ascend Wrestling Academy) Fall 1:26 Matthias Taylor (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
66-67 |
Round 3 |
Tyson Huguenin (Deer Park Ironman Wrestling Club) Fall 0:35 Amadeaus Diaz (Ascend Wrestling Academy) |