8U |
49-50 C |
Round 2 |
Allen Teague (Center Grove Wrestling Club) Dec 12-9 Henry Dillman (Indian Creek Wrestling Club) |
8U |
49-50 C |
Round 2 |
Beau Personett (Bealmear Wrestling) Fall 1:54 Finley Goss (Gladiator wrestling) |
8U |
49-50 C |
Round 3 |
Beau Personett (Bealmear Wrestling) Fall 1:17 Allen Teague (Center Grove Wrestling Club) |
8U |
49-50 C |
Round 3 |
Henry Dillman (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:20 Finley Goss (Gladiator wrestling) |
8U |
51-52 |
Round 1 |
Abraham Doll (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:28 Luke Bolt (Franklin Central Wrestling Clu) |
8U |
51-52 |
Round 1 |
Waylon Thorpe (Franklin Wrestling Club) Fall 1:00 Caenan Tankersley (Martinsville) |
8U |
51-52 |
Round 2 |
Luke Bolt (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 1:33 Caenan Tankersley (Martinsville) |
8U |
51-52 |
Round 2 |
Abraham Doll (Indian Creek Wrestling Club) Dec 11-9 Waylon Thorpe (Franklin Wrestling Club) |
8U |
51-52 |
Round 3 |
Luke Bolt (Franklin Central Wrestling Clu) Maj 20-7 Waylon Thorpe (Franklin Wrestling Club) |
8U |
51-52 |
Round 3 |
Abraham Doll (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:56 Caenan Tankersley (Martinsville) |
8U |
52-52 |
Round 1 |
Rhett Schenck (Center Grove Wrestling Club) Fall 0:41 Jackson Donofrio (Bargersville) |
8U |
52-52 |
Round 1 |
Maxwell Langan (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:26 Oscar Kelwaski (Bloomington South Wrestling Cl) |
8U |
52-52 |
Round 2 |
Maxwell Langan (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:26 Jackson Donofrio (Bargersville) |
8U |
52-52 |
Round 2 |
Oscar Kelwaski (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 2:00 Rhett Schenck (Center Grove Wrestling Club) |
8U |
52-52 |
Round 3 |
Oscar Kelwaski (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 0:34 Jackson Donofrio (Bargersville) |
8U |
52-52 |
Round 3 |
Maxwell Langan (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:15 Rhett Schenck (Center Grove Wrestling Club) |
8U |
52-53 |
Round 1 |
Elias McCord (Winchester) Fall 0:12 Ryan Ciolli (Bloomington South Wrestling Cl) |
8U |
52-53 |
Round 1 |
Kaylee Knight (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:37 Braxton Veach (Rhyno academy of wrestling) |
8U |
52-53 |
Round 2 |
Elias McCord (Winchester) Dec 11-4 Braxton Veach (Rhyno academy of wrestling) |
8U |
52-53 |
Round 2 |
Ryan Ciolli (Bloomington South Wrestling Cl) Dec 12-7 Kaylee Knight (Indian Creek Wrestling Club) |
8U |
52-53 |
Round 3 |
Kaylee Knight (Indian Creek Wrestling Club) Dec 13-11 Elias McCord (Winchester) |
8U |
52-53 |
Round 3 |
Ryan Ciolli (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 1:52 Braxton Veach (Rhyno academy of wrestling) |
8U |
53-54 |
Round 1 |
Isaac Howard (Franklin Central Wrestling Clu) Dec 12-10 Wyatt Emmons (Monrovia Youth Wrestling) |
8U |
53-54 |
Round 1 |
Levi Personett (Indian Creek Wrestling Club) Maj 8-0 Deacon Burks (Carmel USA Wrestling Club) |
8U |
53-54 |
Round 2 |
Wyatt Emmons (Monrovia Youth Wrestling) SV-1 10-8 Deacon Burks (Carmel USA Wrestling Club) |