8U |
53 B |
Round 2 |
Alek Aspinwall (Wabash Apache wrestling club) Fall 2:37 Harrison Webb (Carroll Wrestling Club) |
8U |
53 B |
Round 2 |
Jasper Smith (Garrett Wrestling Club) Dec 5-3 Elias McCord (WINCHESTER) |
8U |
56 |
Semifinal |
Liam Heaton (The Fort Hammers) Fall 1:42 Jackson Smith (NONE) |
8U |
56 |
Semifinal |
Jase Brennan (New Castle Youth Wrestling Clu) Fall 0:14 Jay Beard (Beast Mode Wrestling Academy) |
8U |
56 |
Cons. Semi |
Talan Metzler (Falcon Wrestling Club) Fall 2:50 Bronson Hurst (Falcon Wrestling Club) |
8U |
56 |
1st Place Match |
Jase Brennan (New Castle Youth Wrestling Clu) Dec 7-6 Liam Heaton (The Fort Hammers) |
8U |
56 |
3rd Place Match |
Jackson Smith (NONE) Dec 9-4 Jay Beard (Beast Mode Wrestling Academy) |
8U |
56 |
5th Place Match |
Talan Metzler (Falcon Wrestling Club) Fall 0:16 Layla Parker (New Haven Wrestling Club) |
8U |
56 |
Quarterfinal |
Jackson Smith (NONE) Fall 1:39 Bronson Hurst (Falcon Wrestling Club) |
8U |
56 |
Quarterfinal |
Liam Heaton (The Fort Hammers) Fall 0:24 Talan Metzler (Falcon Wrestling Club) |
8U |
56 |
Quarterfinal |
Jase Brennan (New Castle Youth Wrestling Clu) Fall 0:16 Layla Parker (New Haven Wrestling Club) |
8U |
62 |
Round 2 |
Walker Wilson (Midwest RTC) Fall 0:28 William Huelsman (Falcon Wrestling Club) |
8U |
62 |
Round 3 |
Judson Hille (Garrett Wrestling Club) Fall 0:34 William Huelsman (Falcon Wrestling Club) |
8U |
62 |
Round 1 |
Judson Hille (Garrett Wrestling Club) Dec 8-4 Walker Wilson (Midwest RTC) |
8U |
70 |
Round 2 |
Seth Morris Jr. (Solid Tech Wrestling Club) Fall 0:22 Clohe Kilgore (Hybrid Wrestling Club) |
8U |
70 |
Round 2 |
Jysen Myers (Gladiator wrestling) Fall 0:15 Chase Graves (Wabash Apache wrestling club) |
8U |
70 |
Round 3 |
Jysen Myers (Gladiator wrestling) Fall 0:31 Clohe Kilgore (Hybrid Wrestling Club) |
8U |
70 |
Round 3 |
Seth Morris Jr. (Solid Tech Wrestling Club) Fall 0:24 Chase Graves (Wabash Apache wrestling club) |
8U |
70 |
Round 1 |
Chase Graves (Wabash Apache wrestling club) Fall 0:23 Clohe Kilgore (Hybrid Wrestling Club) |
8U |
70 |
Round 1 |
Jysen Myers (Gladiator wrestling) Fall 0:21 Seth Morris Jr. (Solid Tech Wrestling Club) |
8U |
85 |
Round 2 |
Carter Schafer (Hybrid Wrestling Club) Fall 0:30 Jayvion Davis (Wabash Apache wrestling club) |
8U |
85 |
Round 2 |
Graydon Allomong (Garrett Wrestling Club) Fall 0:49 Max Horter (Hybrid Wrestling Club) |
8U |
85 |
Round 3 |
Jayvion Davis (Wabash Apache wrestling club) Maj 13-4 Graydon Allomong (Garrett Wrestling Club) |
8U |
85 |
Round 3 |
Carter Schafer (Hybrid Wrestling Club) Fall 0:14 Max Horter (Hybrid Wrestling Club) |
8U |
85 |
Round 1 |
Jayvion Davis (Wabash Apache wrestling club) Fall 0:58 Max Horter (Hybrid Wrestling Club) |