TRUE BEGINNER 7-8 grade |
111-121 |
Round 1 |
Dominic Aguilar (Faith Lutheran) Dec 5-4 Jiovanni Olds (Pride Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
111-121 |
Round 2 |
Darius Beckam Rafie (Gold Rush Wrestling) Fall 2:40 Dominic Aguilar (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
111-121 |
Round 3 |
Darius Beckam Rafie (Gold Rush Wrestling) Fall 1:38 Jiovanni Olds (Pride Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 1 |
Ezekiel Arredondo (Gold Rush Wrestling) Fall 2:58 Marcus Bryant (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 1 |
Alexander Vu (Faith Lutheran) Dec 7-0 Noah Pelayo (Pride Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 2 |
Ezekiel Arredondo (Gold Rush Wrestling) Maj 10-0 Noah Pelayo (Pride Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 2 |
Alexander Vu (Faith Lutheran) Maj 11-2 Marcus Bryant (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 3 |
Alexander Vu (Faith Lutheran) Dec 6-2 Ezekiel Arredondo (Gold Rush Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
126-140 |
Round 3 |
Noah Pelayo (Pride Wrestling) Maj 9-0 Marcus Bryant (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
165-185 |
Round 1 |
Francisco Barraza (Pride Wrestling) Fall 1:26 Aiden Price (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
165-185 |
Round 2 |
Iain Mejia (Westsiders Wrestling Club) Fall 0:13 Aiden Price (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
165-185 |
Round 3 |
Iain Mejia (Westsiders Wrestling Club) Fall 0:28 Francisco Barraza (Pride Wrestling) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
211-218 |
Round 1 |
Valer Karavaev (LV Bear Wrestling Club (Spring) Fall 1:49 Maverick Fox (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
211-218 |
Round 2 |
Valer Karavaev (LV Bear Wrestling Club (Spring) Fall 2:51 Maverick Fox (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
87-100 |
Round 1 |
Kien Gerboc-Chun (Faith Lutheran) Fall 0:44 Amarion Sumter (Gold Rush NW) |
TRUE BEGINNER 7-8 grade |
87-100 |
Round 2 |
Kien Gerboc-Chun (Faith Lutheran) Fall 1:41 Amarion Sumter (Gold Rush NW) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
101-108 |
Round 1 |
Elijah Passovoy (Pride Wrestling) Dec 7-6 Jullian Vazquez (Virgin Valley WC) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
101-108 |
Round 2 |
Elijah Passovoy (Pride Wrestling) Dec 5-4 Julian Aguirre (Gold Rush Wrestling) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
101-108 |
Round 3 |
Jullian Vazquez (Virgin Valley WC) Fall 2:18 Julian Aguirre (Gold Rush Wrestling) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
110-111 |
Round 1 |
Pepper Streight (Gold Rush Wrestling) Fall 2:51 Emerson Thomas (Faith Lutheran) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
110-111 |
Round 2 |
Emerson Thomas (Faith Lutheran) Fall 1:16 Kaeden Orians (Gold Rush NW) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
110-111 |
Round 3 |
Pepper Streight (Gold Rush Wrestling) Fall 0:56 Kaeden Orians (Gold Rush NW) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
114-129 |
Round 1 |
Noah Hurtado (Gold Rush Wrestling) Dec 6-1 Jamaal Grayer, Jr. (Gold Rush NW) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
114-129 |
Round 1 |
Bakari Gamez-Guidry (Pride Wrestling) Dec 8-6 Demetri Jayme (Gold Rush Wrestling) |
TRUE BEGINNER 4-6 Grade |
114-129 |
Round 2 |
Noah Hurtado (Gold Rush Wrestling) Fall 2:45 Bakari Gamez-Guidry (Pride Wrestling) |