Int Last Stand |
52-58 |
Round 1 |
Braeden Borreson (West Allis west Milwaukee) SV-1 9-7 Michael Malizzio (Villa-Lombard Cougars) |
Int Last Stand |
52-58 |
Round 2 |
Nico DeSalvo (Bayou Elite) Dec 4-3 Braeden Borreson (West Allis west Milwaukee) |
Int Last Stand |
52-58 |
Round 3 |
Nico DeSalvo (Bayou Elite) Maj 9-0 Michael Malizzio (Villa-Lombard Cougars) |
Int Last Stand |
53-58 |
Round 1 |
Yusuf Uribe (Region Wrestling Academy) Dec 7-2 Torin Kuokkanen (Ringers) |
Int Last Stand |
53-58 |
Round 2 |
Jonathan Marquez (Toss Em Up) Dec 12-7 Yusuf Uribe (Region Wrestling Academy) |
Int Last Stand |
53-58 |
Round 3 |
Jonathan Marquez (Toss Em Up) Dec 6-3 Torin Kuokkanen (Ringers) |
Int Last Stand |
58-58 |
Round 1 |
Mason Spear (Waunakee Wrestling Club) Dec 4-3 Matthew Mayo (Coon Rapids Mat Bandits) |
Int Last Stand |
58-58 |
Round 2 |
Carlos Brown (Epic Wrestling) SV-1 10-8 Matthew Mayo (Coon Rapids Mat Bandits) |
Int Last Stand |
58-58 |
Round 3 |
Carlos Brown (Epic Wrestling) Fall 2:11 Mason Spear (Waunakee Wrestling Club) |
Int Last Stand |
58-59 |
Round 2 |
Koehn Lawler (Dakota Wrestling Club) Fall 1:51 Jamie Lee (Fort Polk Wrestling Club) |
Int Last Stand |
58-59 |
Round 3 |
Connor Whitson (future trojans wrestling club) Fall 0:25 Jamie Lee (Fort Polk Wrestling Club) |
Int Last Stand |
59-60 A |
Round 2 |
Elijah Broady (Indiana Pride wrestling academ) Dec 6-0 Brady Gesler (Crass Trained: Weigh In Club) |
Int Last Stand |
59-60 A |
Round 3 |
Kameron Luif (Villa-Lombard Cougars) Maj 12-0 Brady Gesler (Crass Trained: Weigh In Club) |
Int Last Stand |
59-60 B |
Round 1 |
Hauk Davis (Farmington) SV-1 6-4 Tyr Colque (Ringers) |
Int Last Stand |
59-60 B |
Round 3 |
Caden Judice (Bayou Elite) Fall 0:45 Tyr Colque (Ringers) |
Int Last Stand |
61-64 |
Round 1 |
Braydnn Terry (Camel Kids Wrestling) Fall 1:44 William Schneider (Iron Mustangs Wrestling Club) |
Int Last Stand |
61-64 |
Round 3 |
Landen Haines (Red Cobra Wrestling Academy) Fall 0:25 William Schneider (Iron Mustangs Wrestling Club) |
Int Last Stand |
64-66 |
Round 1 |
Braxton Condos (Green River Grapplers) Dec 2-0 Landen Larsen (Waupun Youth Wrestling Club) |
Int Last Stand |
64-66 |
Round 2 |
Braxton Condos (Green River Grapplers) Fall 0:36 Mal Tut (Owatonna) |
Int Last Stand |
67-68 |
Round 1 |
Noah Johnson (Greater Heights Wrestling) Maj 9-0 Teague Smith (Team Valley) |
Int Last Stand |
67-68 |
Round 2 |
Teague Smith (Team Valley) Dec 7-1 Jack Olson (Crass Trained: Weigh In Club) |
Int Last Stand |
67-73 |
Round 1 |
Cayden Richard (Jr. spartans wrestling club) Maj 9-0 Boede Wallner (Green Demons) |
Int Last Stand |
67-73 |
Round 1 |
RonaldRon Reinardy (Owatonna) Fall 0:53 Ethan Christoffer (Bayou Elite) |
Int Last Stand |
69-73 |
Round 1 |
Clayton Loughridge (Team Dendy) Maj 13-2 Colten Maves (Spring Valley/ Elmwood) |
Int Last Stand |
73-76 |
Round 1 |
Blake Johnson (Southern Iowa Outlaws) Dec 2-0 Kendall Starks (Region Wrestling Academy) |