BANTAM 8U |
51-55 |
Round 2 |
Corbin Lorek (Bulldog Premier Wrestling Club) Fall 0:36 Braxton Gonzales (Lowell Jr Red Devils) |
BANTAM 8U |
51-55 |
Round 2 |
Bartholomew Gore (Valparaiso Vikings Wrestling C) Fall 0:49 Mason Whittinghill (Hobart Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
51-55 |
Round 3 |
Bartholomew Gore (Valparaiso Vikings Wrestling C) TB-1 4-3 Corbin Lorek (Bulldog Premier Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
51-55 |
Round 3 |
Mason Whittinghill (Hobart Wrestling Club) Fall 2:35 Braxton Gonzales (Lowell Jr Red Devils) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 1 |
Logan Wireman (West Central Wrestling Club) Fall 1:45 Xander Nash (Lake Central Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 1 |
Austin Tomaszewski (Griffith Wrestling Club) Fall 0:24 Cullen Svantner (Valparaiso Wrestling ClubBlake) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 2 |
Austin Tomaszewski (Griffith Wrestling Club) Fall 0:46 Xander Nash (Lake Central Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 2 |
Logan Wireman (West Central Wrestling Club) Fall 0:54 Cullen Svantner (Valparaiso Wrestling ClubBlake) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 3 |
Cullen Svantner (Valparaiso Wrestling ClubBlake) Fall 0:47 Xander Nash (Lake Central Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
53-54 |
Round 3 |
Austin Tomaszewski (Griffith Wrestling Club) Fall 0:44 Logan Wireman (West Central Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 1 |
Alexander Ponce (Merrillville Pirates WC) Dec 6-0 Michael Fuentes (Highland Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 1 |
Wyatt Moore (Hobart Wrestling Club) Fall 0:58 Brady Shell (Portage Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 2 |
Alexander Ponce (Merrillville Pirates WC) Maj 8-0 Wyatt Moore (Hobart Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 2 |
Michael Fuentes (Highland Wrestling Club) Dec 8-7 Brady Shell (Portage Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 3 |
Alexander Ponce (Merrillville Pirates WC) Maj 12-1 Brady Shell (Portage Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
56-58 |
Round 3 |
Wyatt Moore (Hobart Wrestling Club) Dec 6-2 Michael Fuentes (Highland Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 1 |
Devin Pace (Portage Wrestling Club) Fall 0:58 Benjamin Armstrong (Bulldog Premier Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 1 |
Madeline Hazelett (Elite Athletic club) Dec 6-0 Landen Martinez (Merrillville Pirates WC) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 2 |
Madeline Hazelett (Elite Athletic club) Fall 0:25 Benjamin Armstrong (Bulldog Premier Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 2 |
Devin Pace (Portage Wrestling Club) Fall 2:00 Landen Martinez (Merrillville Pirates WC) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 3 |
Landen Martinez (Merrillville Pirates WC) Dec 9-6 Benjamin Armstrong (Bulldog Premier Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-59 |
Round 3 |
Madeline Hazelett (Elite Athletic club) FF Devin Pace (Portage Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-61 |
Round 1 |
Stetson Sullivan (Griffith Wrestling Club) Fall 1:18 Ryder Mikels (Portage Wrestling Club) |
BANTAM 8U |
57-61 |
Round 1 |
Matthew Dougherty (Valparaiso Vikings Wrestling C) Fall 0:55 Braden Mulligan (Valparaiso wrestling club) |
BANTAM 8U |
57-61 |
Round 2 |
Stetson Sullivan (Griffith Wrestling Club) Fall 0:31 Matthew Dougherty (Valparaiso Vikings Wrestling C) |