Schoolboy 14U |
114 |
5th Place Match |
Jobe Quinn (Patriots Wrestling Club) Maj 9-0 Tanner Boggs (Peru Tigers) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 1 |
Masen Cornwell (Edgewood Wrestling Club) FF Cadyn Whitehead (New Castle Youth Wrestling) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 1 |
Brevan Thrine (New Castle Youth Wrestling) Fall 1:30 Mitchell Betz (WESTERN WRESTLING CLUB) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 2 |
Mitchell Betz (WESTERN WRESTLING CLUB) Fall 0:39 Masen Cornwell (Edgewood Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 2 |
Brevan Thrine (New Castle Youth Wrestling) FF Cadyn Whitehead (New Castle Youth Wrestling) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 3 |
Brevan Thrine (New Castle Youth Wrestling) Fall 1:59 Masen Cornwell (Edgewood Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
119 |
Round 3 |
Mitchell Betz (WESTERN WRESTLING CLUB) FF Cadyn Whitehead (New Castle Youth Wrestling) |
Schoolboy 14U |
125 |
Quarterfinal |
Saybien Dunn (Indiana Combat Grappling ) Fall 3:44 Deaglan Pleak (WESTERN WRESTLING CLUB) |
Schoolboy 14U |
125 |
Quarterfinal |
Ayden Harter (Greenwood Wrestling Club) Fall 0:48 Maxwell Wiler (Beastmode Wrestling Club - IN) |
Schoolboy 14U |
125 |
Semifinal |
Saybien Dunn (Indiana Combat Grappling ) Fall 3:47 Mitchel Wheeler (Fishers Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
125 |
Semifinal |
Ayden Harter (Greenwood Wrestling Club) Fall 4:05 Caden Deckard (Edgewood Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
125 |
Cons. Semi |
Deaglan Pleak (WESTERN WRESTLING CLUB) Fall 3:50 Caden Deckard (Edgewood Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
125 |
Cons. Semi |
Mitchel Wheeler (Fishers Wrestling Club) Dec 5-3 Maxwell Wiler (Beastmode Wrestling Club - IN) |
Schoolboy 14U |
125 |
1st Place Match |
Saybien Dunn (Indiana Combat Grappling ) Fall 2:54 Ayden Harter (Greenwood Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
125 |
3rd Place Match |
Mitchel Wheeler (Fishers Wrestling Club) Fall 1:10 Deaglan Pleak (WESTERN WRESTLING CLUB) |
Schoolboy 14U |
125 |
5th Place Match |
Caden Deckard (Edgewood Wrestling Club) Dec 9-4 Maxwell Wiler (Beastmode Wrestling Club - IN) |
Schoolboy 14U |
130/136 |
Round 1 |
Brenden Chew (Patriots Wrestling Club) Fall 2:06 Joseph Davis (Southside Wolverines) |
Schoolboy 14U |
130/136 |
Round 2 |
Joseph Davis (Southside Wolverines) FF Ethan Popp (River City Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
130/136 |
Round 3 |
Brenden Chew (Patriots Wrestling Club) FF Ethan Popp (River City Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
149 |
Round 1 |
Efraim Ko (Southport) Dec 9-5 Daunte Hon (Southport) |
Schoolboy 14U |
149 |
Round 2 |
Daunte Hon (Southport) Fall 3:43 Nathaniel Isaacs (Northeastern Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
149 |
Round 3 |
Efraim Ko (Southport) Maj 11-2 Nathaniel Isaacs (Northeastern Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
187 |
Round 1 |
cohen velasquez (Spatola Wrestling) Fall 0:49 Wade Ryan (WESTERN WRESTLING CLUB) |
Schoolboy 14U |
187 |
Round 2 |
Wade Ryan (WESTERN WRESTLING CLUB) Fall 0:47 Matthew Buzzard (Indian Creek Wrestling Club) |
Schoolboy 14U |
187 |
Round 3 |
cohen velasquez (Spatola Wrestling) Fall 0:46 Matthew Buzzard (Indian Creek Wrestling Club) |