TB 6U |
46-47 |
Round 3 |
Jonathan Razon (FordDynastyWrestlingClub) Fall 1:47 William Johnson (St. Maries Wrestling Club) |
TB 6U |
46-47 |
Round 3 |
Waylon Rodarte (White River Hornets) Fall 0:34 Keenan Orozco (Unattached) |
TB 6U |
49-52 |
Round 1 |
Seamus Sullivan (Silver Valley Wrestling Club) Fall 0:17 Wyatt Gray (Prometheus Wrestling Club) |
TB 6U |
49-52 |
Round 1 |
Kingkade Cormier (Team Aggression) Maj 9-0 Cael Purcell (Inland Northwest Wrestling Training Center) |
TB 6U |
49-52 |
Round 2 |
Kingkade Cormier (Team Aggression) Fall 0:41 Wyatt Gray (Prometheus Wrestling Club) |
TB 6U |
49-52 |
Round 2 |
Seamus Sullivan (Silver Valley Wrestling Club) SV-1 6-4 Cael Purcell (Inland Northwest Wrestling Training Center) |
TB 6U |
49-52 |
Round 3 |
Cael Purcell (Inland Northwest Wrestling Training Center) FF Wyatt Gray (Prometheus Wrestling Club) |
TB 6U |
49-52 |
Round 3 |
Seamus Sullivan (Silver Valley Wrestling Club) Maj 16-4 Kingkade Cormier (Team Aggression) |
TB 6U |
55-57 |
Round 1 |
Henry Robinson (Pullman Hornets) Fall 0:37 Theodore Hood (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 6U |
55-57 |
Round 1 |
Johnny Baxter (Punisher Wrestling Company) Fall 0:23 Jayden Cortez (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 6U |
55-57 |
Round 2 |
Johnny Baxter (Punisher Wrestling Company) Fall 1:41 Theodore Hood (Buzzsaw Wrestling Club) |
TB 6U |
55-57 |
Round 2 |
Henry Robinson (Pullman Hornets) Fall 0:52 Jayden Cortez (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 6U |
55-57 |
Round 3 |
Theodore Hood (Buzzsaw Wrestling Club) Fall 0:08 Jayden Cortez (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 6U |
55-57 |
Round 3 |
Henry Robinson (Pullman Hornets) Dec 9-5 Johnny Baxter (Punisher Wrestling Company) |
TB 12U |
106-114 |
Round 1 |
Urijah-Henry Satiacum (Team Aggression) Fall 1:18 Shelby Cole (Warden Elite Wrestling) |
TB 12U |
106-114 |
Round 1 |
Gerrit Krielaart (Unattached) Fall 2:52 Gavin Czifro (Prometheus Wrestling Club) |
TB 12U |
106-114 |
Round 2 |
Urijah-Henry Satiacum (Team Aggression) Fall 1:54 Gavin Czifro (Prometheus Wrestling Club) |
TB 12U |
106-114 |
Round 2 |
Gerrit Krielaart (Unattached) Fall 1:35 Shelby Cole (Warden Elite Wrestling) |
TB 12U |
106-114 |
Round 3 |
Gerrit Krielaart (Unattached) Dec 6-0 Urijah-Henry Satiacum (Team Aggression) |
TB 12U |
106-114 |
Round 3 |
Shelby Cole (Warden Elite Wrestling) Fall 0:47 Gavin Czifro (Prometheus Wrestling Club) |
TB 12U |
121-128 |
Round 1 |
Michael Valente (Unattached) Fall 2:10 Asher Chapman (Unattached) |
TB 12U |
121-128 |
Round 1 |
Kannius Thomson (Bear Claw /Maple Valley Jr WC) Fall 1:28 Isabelle Clark (Unattached) |
TB 12U |
121-128 |
Round 2 |
Kannius Thomson (Bear Claw /Maple Valley Jr WC) Fall 0:32 Asher Chapman (Unattached) |
TB 12U |
121-128 |
Round 2 |
Michael Valente (Unattached) Fall 2:32 Isabelle Clark (Unattached) |
TB 12U |
121-128 |
Round 3 |
Isabelle Clark (Unattached) Fall 2:45 Asher Chapman (Unattached) |