Novice 12U |
K |
Round 3 |
Chase Stevens (Farmington) Fall 0:00 Parker Estuesta (St Francis Gladiators) |
Novice 12U |
L |
Round 1 |
Gavin Hostetter (St Francis Gladiators) Fall 0:59 Brady McLennan (Princeton) |
Novice 12U |
L |
Round 1 |
Julio Alejandro Iii (No Nonsense Wrestling) Fall 1:30 Parker Leiter (Centennial Youth Wrestling) |
Novice 12U |
L |
Round 2 |
Brady McLennan (Princeton) Fall 3:25 Parker Leiter (Centennial Youth Wrestling) |
Novice 12U |
L |
Round 2 |
Julio Alejandro Iii (No Nonsense Wrestling) Maj 11-0 Gavin Hostetter (St Francis Gladiators) |
Novice 12U |
L |
Round 3 |
Julio Alejandro Iii (No Nonsense Wrestling) Maj 12-0 Brady McLennan (Princeton) |
Novice 12U |
L |
Round 3 |
Gavin Hostetter (St Francis Gladiators) Fall 2:04 Parker Leiter (Centennial Youth Wrestling) |
Novice 12U |
M |
Round 1 |
Grady Weinbrenner (Rogers Area Youth WC) Fall 2:32 Clayton Charmoli (St Francis Gladiators) |
Novice 12U |
M |
Round 1 |
Henry Watson (Andover Youth Wrestling) Fall 1:46 Jaxson Udstuen (Chisago Lakes Wrestling) |
Novice 12U |
M |
Round 2 |
Grady Weinbrenner (Rogers Area Youth WC) TF 16-0 Henry Watson (Andover Youth Wrestling) |
Novice 12U |
M |
Round 2 |
Clayton Charmoli (St Francis Gladiators) Dec 7-2 Jaxson Udstuen (Chisago Lakes Wrestling) |
Novice 12U |
M |
Round 3 |
Grady Weinbrenner (Rogers Area Youth WC) Fall 0:48 Jaxson Udstuen (Chisago Lakes Wrestling) |
Novice 12U |
M |
Round 3 |
Clayton Charmoli (St Francis Gladiators) Maj 8-0 Henry Watson (Andover Youth Wrestling) |
Novice 12U |
N |
Round 1 |
Caden Borgen (St Francis Gladiators) Fall 0:40 Brynn Shimek (Andover Youth Wrestling) |
Novice 12U |
N |
Round 1 |
Patch Bulera (Mounds View Mustangs WC) Fall 0:24 Brody Truchinski (Anoka Youth Wrestling) |
Novice 12U |
N |
Round 2 |
Caden Borgen (St Francis Gladiators) Fall 1:55 Brody Truchinski (Anoka Youth Wrestling) |
Novice 12U |
N |
Round 2 |
Patch Bulera (Mounds View Mustangs WC) Fall 0:50 Brynn Shimek (Andover Youth Wrestling) |
Novice 12U |
N |
Round 3 |
Caden Borgen (St Francis Gladiators) Fall 3:22 Patch Bulera (Mounds View Mustangs WC) |
Novice 12U |
N |
Round 3 |
Brody Truchinski (Anoka Youth Wrestling) Fall 0:52 Brynn Shimek (Andover Youth Wrestling) |
Novice 12U |
O |
Round 1 |
Grady Jennissen (Rum River Wrestling) Fall 2:01 Jake Litccky (Mounds View Mustangs WC) |
Novice 12U |
O |
Round 1 |
Kaleb Gau (Champlin Park) Dec 3-0 Tanner Johnson (No Nonsense Wrestling) |
Novice 12U |
O |
Round 2 |
Kaleb Gau (Champlin Park) Fall 1:58 Jake Litccky (Mounds View Mustangs WC) |
Novice 12U |
O |
Round 2 |
Grady Jennissen (Rum River Wrestling) Dec 6-0 Tanner Johnson (No Nonsense Wrestling) |
Novice 12U |
O |
Round 3 |
Tanner Johnson (No Nonsense Wrestling) Dec 2-0 Jake Litccky (Mounds View Mustangs WC) |
Novice 12U |
O |
Round 3 |
Grady Jennissen (Rum River Wrestling) Fall 1:26 Kaleb Gau (Champlin Park) |