12U |
98-106 |
Round 3 |
Brady Miller (Contenders Wrestling Academy) Fall 0:52 Abram Blair (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
48-53 |
Round 1 |
Gunner Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) Dec 6-1 Brenden Lanzer (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
48-53 |
Round 1 |
Baylor Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) Dec 3-2 Gavin Hooper (Contenders Wrestling Academy) |
10U |
48-53 |
Round 2 |
Gunner Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) Maj 14-4 Baylor Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
48-53 |
Round 2 |
Gavin Hooper (Contenders Wrestling Academy) Dec 6-0 Brenden Lanzer (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
48-53 |
Round 3 |
Gavin Hooper (Contenders Wrestling Academy) Dec 8-4 Gunner Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
48-53 |
Round 3 |
Baylor Birge (Hornet Swarm Wrestling Club) Maj 9-1 Brenden Lanzer (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
57-62 |
Round 1 |
Mason Horner (Contenders Wrestling Academy) Dec 4-0 Dawson Odle (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
57-62 |
Round 1 |
Kayden Stout (Independent) Maj 15-1 Boaz Roland (CIA) |
10U |
57-62 |
Round 2 |
Mason Horner (Contenders Wrestling Academy) Fall 1:28 Kayden Stout (Independent) |
10U |
57-62 |
Round 2 |
Dawson Odle (New Castle Youth Wrestling Clu) Fall 0:16 Boaz Roland (CIA) |
10U |
57-62 |
Round 3 |
Mason Horner (Contenders Wrestling Academy) Maj 11-0 Boaz Roland (CIA) |
10U |
57-62 |
Round 3 |
Dawson Odle (New Castle Youth Wrestling Clu) Fall 1:31 Kayden Stout (Independent) |
10U |
62-68 |
Round 1 |
Blaine Jackson (New Castle Youth Wrestling Clu) Fall 2:45 Hudson Warf (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 1 |
Colt Fiscus (None) Fall 0:52 Hudson Cosgrove (HSE Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 2 |
Colt Fiscus (None) Maj 8-0 Elijah Pettit (Bloomington South wrestling cl) |
10U |
62-68 |
Round 2 |
Hudson Cosgrove (HSE Wrestling Club) Fall 0:47 Hudson Warf (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 3 |
Elijah Pettit (Bloomington South wrestling cl) Dec 5-0 Hudson Cosgrove (HSE Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 3 |
Colt Fiscus (None) Fall 0:24 Blaine Jackson (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
62-68 |
Round 4 |
Elijah Pettit (Bloomington South wrestling cl) Dec 7-3 Blaine Jackson (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
62-68 |
Round 4 |
Colt Fiscus (None) Fall 0:11 Hudson Warf (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 5 |
Elijah Pettit (Bloomington South wrestling cl) Fall 0:23 Hudson Warf (Hornet Swarm Wrestling Club) |
10U |
62-68 |
Round 5 |
Hudson Cosgrove (HSE Wrestling Club) Fall 2:42 Blaine Jackson (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
73-85 |
Round 1 |
Ken Weaver (Contenders Wrestling Academy) TF 16-0 Talon Oakes (New Castle Youth Wrestling Clu) |
10U |
73-85 |
Round 1 |
Edward Kelwaski (Bloomington South wrestling cl) Fall 2:28 Elijah Hunt (Western Wrestling Club) |