16U |
104-108 |
Round 3 |
Cadon Waatti (Michigan Revolution) Fall 1:39 Kaleb Reece (Frankenmuth Wrestling Club) |
16U |
108-112 |
Round 1 |
Dylan Angelo (Goodrich) Fall 0:23 Ethan Trumble (Mt. Morris Mountaineers Wrestl) |
16U |
108-112 |
Round 2 |
Dylan Angelo (Goodrich) Fall 3:22 Ethan Trumble (Mt. Morris Mountaineers Wrestl) |
16U |
114-116 |
Round 1 |
Cecilia Williams (Unaffiliated) FF Santana Ramon (SEMF) |
16U |
117-120 |
Round 1 |
Kade Boucher (Lake Odessa) Fall 1:18 Griffin Clontz (Frankenmuth Wrestling Club) |
16U |
117-120 |
Round 2 |
Kade Boucher (Lake Odessa) TF 16-0 Tony Bergin (WOW) |
16U |
117-120 |
Round 3 |
Griffin Clontz (Frankenmuth Wrestling Club) Fall 1:47 Tony Bergin (WOW) |
16U |
127-129 |
Round 1 |
Jacob Batha (Ojitsu) Maj 12-4 Ashton Edie (Frankenmuth Wrestling Club) |
16U |
127-129 |
Round 2 |
Aaron Wilson (Roughnecks wrestling club) Dec 5-1 Jacob Batha (Ojitsu) |
16U |
127-129 |
Round 3 |
Aaron Wilson (Roughnecks wrestling club) Fall 0:49 Ashton Edie (Frankenmuth Wrestling Club) |
16U |
132-137 |
Round 1 |
Isaiah Scott (Westside Eagles) FF Jude Kaptur (Roughnecks wrestling club) |
16U |
132-137 |
Round 2 |
Connor Kiernan (Team Relentless Wrestling) FF Jude Kaptur (Roughnecks wrestling club) |
16U |
132-137 |
Round 3 |
Dylan Evitts (Dearborn Heights Wildcats) FF Jude Kaptur (Roughnecks wrestling club) |
16U |
139-143 |
Round 1 |
Jeremiah Brown (Kearsley Wrestling Club) Fall 1:19 Ryan Ludwig (Ojitsu) |
16U |
139-143 |
Round 2 |
Hunter Thomson (Roughnecks wc) Fall 0:53 Ryan Ludwig (Ojitsu) |
16U |
139-143 |
Round 3 |
Jeremiah Brown (Kearsley Wrestling Club) Dec 7-2 Hunter Thomson (Roughnecks wc) |
16U |
145-150 |
Round 1 |
Hunter Fagan-Moyer (Reed City Youth Wrestling) FF Maddox Cline (Unaffiliated) |
16U |
145-150 |
Round 2 |
Robert Armstrong (Dearborn Heights Wildcats) FF Maddox Cline (Unaffiliated) |
16U |
145-150 |
Round 3 |
Robert Armstrong (Dearborn Heights Wildcats) Dec 8-2 Hunter Fagan-Moyer (Reed City Youth Wrestling) |
16U |
152-156 |
Round 1 |
Dayveon Rupert (Battle Creek) Fall 2:19 Gabriel Bunger (Cadillac Wrestling Club) |
16U |
152-156 |
Round 2 |
Richard Cummings (Ram Chargers (Montrose) Wrestl) Fall 0:41 Gabriel Bunger (Cadillac Wrestling Club) |
16U |
152-156 |
Round 3 |
Dayveon Rupert (Battle Creek) TF 21-6 Richard Cummings (Ram Chargers (Montrose) Wrestl) |
16U |
156-178 |
Round 3 |
() FF () |
16U |
183-217 |
Round 1 |
Alexander Card (Bendle Wrestling) FF Jase Fuller (Pack Elite) |
16U |
183-217 |
Round 2 |
Alexander Card (Bendle Wrestling) FF Jase Fuller (Pack Elite) |