10U Girls |
71-80 |
Round 3 |
Harper Kalo (Ojitsu) Fall 1:32 Haily Malloy (Simmons Academy Of Wrestling) |
10U |
109-127 |
Round 1 |
Kristian Keyes (Mid Mitten wrestling club) Dec 9-4 James Oswald (Ojitsu) |
10U |
109-127 |
Round 2 |
James Oswald (Ojitsu) Dec 9-5 Kristian Keyes (Mid Mitten wrestling club) |
10U |
109-127 |
Round 3 |
Kristian Keyes (Mid Mitten wrestling club) Dec 15-7 James Oswald (Ojitsu) |
10U |
140-150 |
Round 1 |
Erwin Richardson (New Standard) Dec 5-1 Garrett Fuller (TEAM UNIFIED) |
10U |
140-150 |
Round 2 |
Erwin Richardson (New Standard) Dec 14-7 Garrett Fuller (TEAM UNIFIED) |
10U |
47-53 |
Round 1 |
Xavier Ruffin (Ruffin Trained Wrestling) TF 10-0 Peter Didyk (Michigan Matcats) |
10U |
47-53 |
Round 2 |
Gavin Solomon (Team Donahoe) TF 10-0 Peter Didyk (Michigan Matcats) |
10U |
47-53 |
Round 3 |
Xavier Ruffin (Ruffin Trained Wrestling) Dec 10-3 Gavin Solomon (Team Donahoe) |
10U |
53-59 |
Round 1 |
Jessica Buurma (WOW) TF 14-3 Matt Hayes (Stockbridge Wrestling Club) |
10U |
53-59 |
Round 2 |
Charlie Lavey (Michigan Matcats) TF 10-0 Jessica Buurma (WOW) |
10U |
53-59 |
Round 3 |
Charlie Lavey (Michigan Matcats) TF 10-0 Matt Hayes (Stockbridge Wrestling Club) |
10U |
58-63 |
Round 1 |
Levi Phillips (Titan Pipeline) Fall 1:11 Maison Morden (Ruffin Trained Wrestling) |
10U |
58-63 |
Round 1 |
Knox Walling (Napoleon) FF Kayson NP Brink (Team Donahoe) |
10U |
58-63 |
Round 2 |
Maison Morden (Ruffin Trained Wrestling) Fall 0:47 Knox Walling (Napoleon) |
10U |
58-63 |
Round 2 |
Levi Phillips (Titan Pipeline) TF 16-5 Kayson NP Brink (Team Donahoe) |
10U |
58-63 |
Round 3 |
Maison Morden (Ruffin Trained Wrestling) FF Kayson NP Brink (Team Donahoe) |
10U |
58-63 |
Round 3 |
Levi Phillips (Titan Pipeline) TF 10-0 Knox Walling (Napoleon) |
10U |
62-66 |
Round 2 |
Jason Barber (Michigan Matcats) TF 14-4 Bryson Cook (Napoleon) |
10U |
62-66 |
Round 3 |
Bryson Cook (Napoleon) TF 15-5 Jason Barber (Michigan Matcats) |
10U |
64-70 |
Round 1 |
Gavin Troyer (All American Grappling Academy) TF 10-0 Abrum Bice (Napoleon) |
10U |
64-70 |
Round 2 |
Gavin Brent (Simmons Academy Of Wrestling) TF 12-0 Abrum Bice (Napoleon) |
10U |
64-70 |
Round 3 |
Jaxtynn Whitmore (Bendle Wrestling) Fall 0:11 Abrum Bice (Napoleon) |
10U |
71-72 |
Round 1 |
Austin Slusarczyk (Michigan Matcats) Dec 11-6 Isaiah Lamb (Pinckney WC) |
10U |
71-72 |
Round 2 |
Isaiah Lamb (Pinckney WC) Fall 0:13 Brock Lewis (Napoleon) |