Session 1 Last Chance |
160-163 |
Round 2 |
George Huza (Hortonville Wrestling Club) Fall 0:58 Ramiro Cortez (Coleman Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
160-163 |
Round 3 |
George Huza (Hortonville Wrestling Club) Fall 0:59 Nolan Schmidt (Aviators Wrestling) |
Session 1 Last Chance |
167-167 |
1st Place Match |
Ezekiel Logalbo (Unattached) Fall 4:42 Caden Meisenhelder (Wrestling Factory) |
Session 1 Last Chance |
173-179 |
Round 1 |
Brady Elvers (Ringers Wrestling Club) Dec 8-7 Casey Braun (Unattached) |
Session 1 Last Chance |
173-179 |
Round 2 |
J-Roc Solheim (Pinnacle Wrestling Club) Fall 2:45 Brady Elvers (Ringers Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
173-179 |
Round 3 |
J-Roc Solheim (Pinnacle Wrestling Club) Maj 10-2 Casey Braun (Unattached) |
Session 1 Last Chance |
183-192 |
Round 1 |
Patrick Moore (Aviators Wrestling) Maj 11-2 Brayden Jansen (Muskego High School Wrestling) |
Session 1 Last Chance |
183-192 |
Round 2 |
Isaah Foges (Ithaca Wrestling Club) Dec 6-2 Brayden Jansen (Muskego High School Wrestling) |
Session 1 Last Chance |
183-192 |
Round 3 |
Patrick Moore (Aviators Wrestling) Dec 4-1 Isaah Foges (Ithaca Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
188-193 |
Round 1 |
Dylan Cleveland (Muskego High School Wrestling) TF 15-0 Chase Hestetune (Fennimore Wrestling Assn) |
Session 1 Last Chance |
188-193 |
Round 2 |
Dylan Cleveland (Muskego High School Wrestling) Fall 0:24 Maxwell Elliott (Apple Valley Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
188-193 |
Round 3 |
Chase Hestetune (Fennimore Wrestling Assn) Fall 4:02 Maxwell Elliott (Apple Valley Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
194-196 |
Round 1 |
Conner Elliott (Apple Valley Wrestling Club) Fall 2:42 Payton Havlik (Unattached) |
Session 1 Last Chance |
194-196 |
Round 2 |
Landon Anez (Somerset Wrestling Club) Fall 2:10 Conner Elliott (Apple Valley Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
194-196 |
Round 3 |
Landon Anez (Somerset Wrestling Club) Fall 2:12 Payton Havlik (Unattached) |
Session 1 Last Chance |
195-214 |
Round 1 |
Toby Maier (Mt. Horeb High School Wrestling) Fall 0:47 Ty Nottestad (Westby WC) |
Session 1 Last Chance |
195-214 |
Round 2 |
Ty Nottestad (Westby WC) Fall 1:52 Anthony Carrico (Somerset Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
195-214 |
Round 3 |
Toby Maier (Mt. Horeb High School Wrestling) Fall 0:23 Anthony Carrico (Somerset Wrestling Club) |
Session 1 Last Chance |
218-240 |
Round 1 |
Alonzo Trunnell-Spindler (Plymouth Wrestling Club) Fall 2:00 Gus Fink (Unattached) |
Session 1 Last Chance |
218-240 |
Round 2 |
Gus Fink (Unattached) Dec 6-4 Bailey Schaefer (Fennimore Wrestling Assn) |
Session 1 Last Chance |
218-240 |
Round 3 |
Alonzo Trunnell-Spindler (Plymouth Wrestling Club) Maj 22-12 Bailey Schaefer (Fennimore Wrestling Assn) |
LAST CHANCE 2 |
101-107 |
Round 1 |
Brady Bock (Freedom High School Wrestling) Fall 2:06 Austin Cushman (Belmont/Platteview WC) |
LAST CHANCE 2 |
101-107 |
Round 2 |
Edwardo Tostado (Beaver Dam Youth Wrestling Club) Fall 1:17 Brady Bock (Freedom High School Wrestling) |
LAST CHANCE 2 |
101-107 |
Round 3 |
Edwardo Tostado (Beaver Dam Youth Wrestling Club) Fall 1:15 Austin Cushman (Belmont/Platteview WC) |
LAST CHANCE 2 |
111-113 |
Round 1 |
Brody Lammers (CrassTrained: Weigh In Club) Fall 1:37 Antonio Ortiz (Unattached) |