9-10 |
87-94 |
Round 3 |
Mason Palacios (Chesaning) Fall 2:04 Tristan Huizar (Frankenmuth) |
9-10 |
95-99 |
Round 1 |
Owen Bogart (Mt. Morris Mountaineers) Maj 14-2 Aiden Handy (Clio Youth Wrestling) |
9-10 |
95-99 |
Round 2 |
Tony Guthrie (Davison Youth Wrestling) Maj 16-6 Aiden Handy (Clio Youth Wrestling) |
9-10 |
95-99 |
Round 3 |
Owen Bogart (Mt. Morris Mountaineers) TF 16-0 Tony Guthrie (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
103-114 |
Round 1 |
Liam Palacio (Chesaning) Fall 2:38 Xavier Ascencio (Kearsley WC) |
7-8 |
103-114 |
Round 1 |
Benjamin Gilling (Davison Youth Wrestling) OT 13-11 Kyle Morrison (Madison Rams Wrestling) |
7-8 |
103-114 |
Round 2 |
Xavier Ascencio (Kearsley WC) Fall 2:51 Kyle Morrison (Madison Rams Wrestling) |
7-8 |
103-114 |
Round 2 |
Liam Palacio (Chesaning) Dec 10-7 Benjamin Gilling (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
103-114 |
Round 3 |
Benjamin Gilling (Davison Youth Wrestling) Maj 12-1 Xavier Ascencio (Kearsley WC) |
7-8 |
103-114 |
Round 3 |
Liam Palacio (Chesaning) Fall 2:14 Kyle Morrison (Madison Rams Wrestling) |
7-8 |
40-45 |
Round 1 |
Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) Fall 2:42 Garrett Hallabicky (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
40-45 |
Round 2 |
David Jones (Birch Run PFY WC) Dec 7-3 Garrett Hallabicky (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
40-45 |
Round 3 |
Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) Fall 2:58 David Jones (Birch Run PFY WC) |
7-8 |
46-47 |
Round 1 |
Arvel Larson (WOW) Maj 19-9 Brian Ball (Chesaning) |
7-8 |
46-47 |
Round 2 |
Alexander Begeman (Millington Youth WC) Maj 16-7 Brian Ball (Chesaning) |
7-8 |
46-47 |
Round 3 |
Arvel Larson (WOW) Fall 2:12 Alexander Begeman (Millington Youth WC) |
7-8 |
48-51 |
Round 1 |
Raymond Casper (Summit Wrestling) Fall 2:24 Jacob Gonzales (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
48-51 |
Round 1 |
Aaron OConnor (Kearsley WC) Dec 8-7 Rockwell Smith (Bendle) |
7-8 |
48-51 |
Round 2 |
Rockwell Smith (Bendle) Fall 0:14 Jacob Gonzales (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
48-51 |
Round 2 |
Aaron OConnor (Kearsley WC) Dec 4-2 Raymond Casper (Summit Wrestling) |
7-8 |
48-51 |
Round 3 |
Aaron OConnor (Kearsley WC) Fall 0:38 Jacob Gonzales (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
48-51 |
Round 3 |
Rockwell Smith (Bendle) Maj 17-5 Raymond Casper (Summit Wrestling) |
7-8 |
51-52 |
Round 1 |
Carson Diehl (Birch Run PFY WC) Fall 2:25 Shane Helland (Durand) |
7-8 |
51-52 |
Round 2 |
Carson Diehl (Birch Run PFY WC) Fall 0:18 Quin Sanders (Frankenmuth) |
7-8 |
51-52 |
Round 3 |
Quin Sanders (Frankenmuth) Maj 15-7 Shane Helland (Durand) |