4-6 |
44-46 |
Round 3 |
Tyler Chapman (Waterford Wrestling Club) Fall 0:48 Jordan Gosciniak (Bay County Road Runners) |
4-6 |
46-48 |
Round 1 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Dec 9-5 Alex Sworthwood (Durand) |
4-6 |
46-48 |
Round 1 |
Law Cook (Bendle) Fall 0:25 Isaac Ketchum (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
46-48 |
Round 2 |
Alex Sworthwood (Durand) Fall 0:35 Isaac Ketchum (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
46-48 |
Round 2 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Maj 12-0 Law Cook (Bendle) |
4-6 |
46-48 |
Round 3 |
Alex Sworthwood (Durand) Maj 14-2 Law Cook (Bendle) |
4-6 |
46-48 |
Round 3 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Fall 0:20 Isaac Ketchum (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
48-49 A |
Round 1 |
Jarred Hill (Kearsley WC) Dec 7-2 Nolan Polidan (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
48-49 A |
Round 1 |
Lincoln Wiltse (Davison Youth Wrestling) Fall 1:46 Jordan Carter (Battlecats) |
4-6 |
48-49 A |
Round 2 |
Lincoln Wiltse (Davison Youth Wrestling) Maj 13-1 Jarred Hill (Kearsley WC) |
4-6 |
48-49 A |
Round 2 |
Jordan Carter (Battlecats) Maj 17-3 Nolan Polidan (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
48-49 A |
Round 3 |
Jarred Hill (Kearsley WC) Fall 1:39 Jordan Carter (Battlecats) |
4-6 |
48-49 A |
Round 3 |
Lincoln Wiltse (Davison Youth Wrestling) Inj. 0:00 Nolan Polidan (Lake Fenton Mariners) |
4-6 |
48-49 B |
Round 1 |
Jacob Kruse (Michigan MatCats) Fall 1:52 Chase Flewelling (Davison Youth Wrestling) |
4-6 |
48-49 B |
Round 2 |
Jacob Kruse (Michigan MatCats) TF 16-0 Richard Leonard (Kearsley WC) |
4-6 |
48-49 B |
Round 3 |
Chase Flewelling (Davison Youth Wrestling) Fall 0:14 Richard Leonard (Kearsley WC) |
4-6 |
49-52 |
Round 1 |
Wesley Wooley (Flushing Raiders Wrestling) Fall 1:55 Damien Guerrero (Kearsley WC) |
4-6 |
49-52 |
Round 1 |
Jace Cagle (Bentley Bulldogs) Fall 1:18 Timmy Caswell (Corunna Youth Wrestling) |
4-6 |
49-52 |
Round 2 |
Jace Cagle (Bentley Bulldogs) Fall 0:31 Damien Guerrero (Kearsley WC) |
4-6 |
49-52 |
Round 2 |
Wesley Wooley (Flushing Raiders Wrestling) Fall 2:59 Timmy Caswell (Corunna Youth Wrestling) |
4-6 |
49-52 |
Round 3 |
Damien Guerrero (Kearsley WC) Fall 0:53 Timmy Caswell (Corunna Youth Wrestling) |
4-6 |
49-52 |
Round 3 |
Wesley Wooley (Flushing Raiders Wrestling) Dec 10-9 Jace Cagle (Bentley Bulldogs) |
4-6 |
52-56 |
Round 1 |
Jax Groulx (Flushing Raiders Wrestling) TF 16-1 Maizen Kingsland (Kearsley WC) |
4-6 |
52-56 |
Round 1 |
Tucker Tomanek (Davison Youth Wrestling) Fall 1:42 Enzo Guerrero (Kearsley WC) |
4-6 |
52-56 |
Round 2 |
Jax Groulx (Flushing Raiders Wrestling) Maj 17-4 Enzo Guerrero (Kearsley WC) |