8U- GIRLS |
54-57 |
Round 2 |
Kyla Crow (MATSU MATMEN) TF 14-4 Reegan LeClair (SOLDOTNA WHALERS WRESTLING CLUB) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 2 |
Harley Dobbs (INTERIOR GRAPPLING ACADEMY) Dec 14-6 Kohl Lang (ROGUE WRESTLING CLUB) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 2 |
Kaleila Miller (AFWC) TF 10-0 Penelope Humphrey (MATSU MATMEN) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 1 |
Harley Dobbs (INTERIOR GRAPPLING ACADEMY) Fall 3:01 Reegan LeClair (SOLDOTNA WHALERS WRESTLING CLUB) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 1 |
Kyla Crow (MATSU MATMEN) Fall 0:55 Kaleila Miller (AFWC) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 1 |
Kohl Lang (ROGUE WRESTLING CLUB) Fall 0:15 Penelope Humphrey (MATSU MATMEN) |
8U- GIRLS |
54-57 |
RR2 |
Harley Dobbs (INTERIOR GRAPPLING ACADEMY) TF 10-0 Kaleila Miller (AFWC) |
8U- GIRLS |
54-57 |
RR1 |
Harley Dobbs (INTERIOR GRAPPLING ACADEMY) Fall 1:28 Kyla Crow (MATSU MATMEN) |
8U- GIRLS |
54-57 |
RR3 |
Kyla Crow (MATSU MATMEN) Fall 0:55 Kaleila Miller (AFWC) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 3 |
Harley Dobbs (INTERIOR GRAPPLING ACADEMY) Fall 1:28 Kyla Crow (MATSU MATMEN) |
8U- GIRLS |
54-57 |
Round 3 |
Kaleila Miller (AFWC) WBI Kohl Lang (ROGUE WRESTLING CLUB) |
8U- GIRLS |
65-66 |
RR2 |
Pia Kopiasz (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) TF 14-4 Holland Pohwat (ARCTIC WARRIORS WRESTLING CLUB) |
8U- GIRLS |
65-66 |
RR1 |
Jessa Winger (SOLDOTNA WHALERS WRESTLING CLUB) Fall 1:15 Pia Kopiasz (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) |
8U- GIRLS |
65-66 |
RR3 |
Jessa Winger (SOLDOTNA WHALERS WRESTLING CLUB) Fall 0:33 Holland Pohwat (ARCTIC WARRIORS WRESTLING CLUB) |
8U |
116-124 |
RR1 |
Cooper Aragon (SOLDOTNA WHALERS WRESTLING CLUB) Fall 2:19 Morris Key (AFWC) |
8U |
39-43 |
RR2 |
Mario Fine (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) Fall 2:49 Oliver-Jayce Souvannaseng (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) |
8U |
39-43 |
RR1 |
Cadan McPeck (MATSU MATMEN) TF 11-0 Oliver-Jayce Souvannaseng (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) |
8U |
39-43 |
RR3 |
Cadan McPeck (MATSU MATMEN) Fall 0:33 Mario Fine (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) |
8U |
39-43 |
Round 3 |
Mario Fine (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) Fall 2:49 Oliver-Jayce Souvannaseng (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) |
8U |
39-43 |
Round 3 |
Cadan McPeck (MATSU MATMEN) TF 10-0 Keuren Hammond (KNIK GOLDEN GRAPPLERS WRESTLING CLUB) |
8U |
39-43 |
Round 2 |
Oliver-Jayce Souvannaseng (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) TF 12-2 Carter Johnson (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) |
8U |
39-43 |
Round 2 |
Keuren Hammond (KNIK GOLDEN GRAPPLERS WRESTLING CLUB) Fall 0:15 Caleb Wright (MATSU MATMEN) |
8U |
39-43 |
Round 2 |
Cadan McPeck (MATSU MATMEN) Fall 0:33 Mario Fine (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) |
8U |
39-43 |
Round 1 |
Oliver-Jayce Souvannaseng (AVALANCHE WRESTLING ASSOCIATION) TF 19-8 Caleb Wright (MATSU MATMEN) |
8U |
39-43 |
Round 1 |
Cadan McPeck (MATSU MATMEN) TF 10-0 Carter Johnson (MID-VALLEY WOLVES WRESTLING CLUB) |