10U |
58-62 |
Round 2 |
Micky Jackson (Stillwater Area Wrestling) Fall 1:17 Ira Benz (Minnesota) |
10U |
58-62 |
Round 3 |
Micky Jackson (Stillwater Area Wrestling) TF 16-1 Bennett Linn (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
58-62 |
Round 3 |
Blake DeLaForest (Blaine Wrestling Association) Fall 1:30 Ira Benz (Minnesota) |
10U |
60-63 |
Round 1 |
Chev Addyman (Summit Wrestling Academy) Fall 2:54 Hannah Stickney (Blaine Wrestling Association) |
10U |
60-63 |
Round 1 |
Forrest Hoisington (St. Francis Gladiators Wrestling Club) Fall 0:35 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
60-63 |
Round 2 |
Chev Addyman (Summit Wrestling Academy) Maj 14-1 Forrest Hoisington (St. Francis Gladiators Wrestling Club) |
10U |
60-63 |
Round 2 |
Hannah Stickney (Blaine Wrestling Association) Fall 1:57 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
60-63 |
Round 3 |
Chev Addyman (Summit Wrestling Academy) Fall 2:34 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
60-63 |
Round 3 |
Hannah Stickney (Blaine Wrestling Association) Dec 4-0 Forrest Hoisington (St. Francis Gladiators Wrestling Club) |
10U |
63-65 |
Round 1 |
Brayden Hanna (No Nonsense Wrestling) Dec 10-4 Lincoln Foss (Minnesota) |
10U |
63-65 |
Round 1 |
Carson Anderson (St. Francis Gladiators Wrestling Club) Fall 4:17 Charlie Larson (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
63-65 |
Round 2 |
Lincoln Foss (Minnesota) Fall 4:01 Carson Anderson (St. Francis Gladiators Wrestling Club) |
10U |
63-65 |
Round 2 |
Brayden Hanna (No Nonsense Wrestling) Fall 0:42 Charlie Larson (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
63-65 |
Round 3 |
Lincoln Foss (Minnesota) Fall 4:17 Charlie Larson (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
63-65 |
Round 3 |
Brayden Hanna (No Nonsense Wrestling) Fall 0:57 Carson Anderson (St. Francis Gladiators Wrestling Club) |
10U |
65-66 |
Round 1 |
Collin Belko (Forest Lake Wrestling Club) TF 15-0 Jack Richard (Chisago Lakes Wrestling) |
10U |
65-66 |
Round 1 |
Sawyer Vulcan (Centennial Youth Wrestling) TF 23-7 Cruz Collison (Minnesota) |
10U |
65-66 |
Round 2 |
Cruz Collison (Minnesota) Fall 2:01 Collin Belko (Forest Lake Wrestling Club) |
10U |
65-66 |
Round 2 |
Sawyer Vulcan (Centennial Youth Wrestling) Fall 0:31 Jack Richard (Chisago Lakes Wrestling) |
10U |
65-66 |
Round 3 |
Sawyer Vulcan (Centennial Youth Wrestling) TF 16-0 Collin Belko (Forest Lake Wrestling Club) |
10U |
65-66 |
Round 3 |
Cruz Collison (Minnesota) Fall 1:12 Jack Richard (Chisago Lakes Wrestling) |
10U |
65-67 |
Round 1 |
Ezekiel Peltier (Forest Lake Wrestling Club) Fall 1:52 Declan Dobson (Minnesota) |
10U |
65-67 |
Round 1 |
Jackson Fossum (Maple Grove Wrestling Club) Dec 7-4 Tate Berger (Centennial Youth Wrestling) |
10U |
65-67 |
Round 2 |
Tate Berger (Centennial Youth Wrestling) Fall 0:43 Ezekiel Peltier (Forest Lake Wrestling Club) |
10U |
65-67 |
Round 2 |
Jackson Fossum (Maple Grove Wrestling Club) Fall 0:25 Declan Dobson (Minnesota) |