Girls 9U and Below |
55-61 |
Round 3 |
Amelia Acquafredda (Aniciete Training Club) Fall 1:58 Brynn Lawrence (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
55-61 |
Round 4 |
Harley Orians (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) Dec 7-2 Brynn Lawrence (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
55-61 |
Round 4 |
Amelia Acquafredda (Aniciete Training Club) Dec 6-0 Bristol Mulliner (Pahranagat Valley Youth Wrestling) |
Girls 9U and Below |
55-61 |
Round 5 |
Bristol Mulliner (Pahranagat Valley Youth Wrestling) Dec 6-0 Harley Orians (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) |
Girls 9U and Below |
55-61 |
Round 5 |
Rosemarie Mitchell (Cimarron Bad Boy Wrestling Club) TF 18-3 Brynn Lawrence (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 1 |
Cazlynn Laird (Pahranagat Valley Youth Wrestling) Dec 6-5 Sienna Crandall (Virgin Valley Bulldogs Wrestling Club) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 1 |
McKinley Patterson (Indian Springs Youth Wrestling) Fall 2:58 Presley Batemon (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 2 |
Brynn Engelhardt (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) Fall 0:15 Presley Batemon (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 2 |
Sienna Crandall (Virgin Valley Bulldogs Wrestling Club) Fall 0:43 McKinley Patterson (Indian Springs Youth Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 3 |
McKinley Patterson (Indian Springs Youth Wrestling) Fall 2:41 Brynn Engelhardt (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 3 |
Cazlynn Laird (Pahranagat Valley Youth Wrestling) Fall 0:10 Presley Batemon (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 4 |
Cazlynn Laird (Pahranagat Valley Youth Wrestling) Fall 0:37 Brynn Engelhardt (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 4 |
Sienna Crandall (Virgin Valley Bulldogs Wrestling Club) Fall 0:21 Presley Batemon (Moapa Valley Wrestling) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 5 |
Sienna Crandall (Virgin Valley Bulldogs Wrestling Club) Fall 0:48 Brynn Engelhardt (Gold Rush Wrestling Academy Northwest) |
Girls 9U and Below |
57-63 |
Round 5 |
Cazlynn Laird (Pahranagat Valley Youth Wrestling) Dec 5-0 McKinley Patterson (Indian Springs Youth Wrestling) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Quarterfinal |
Iyla Samuel (Pride Wrestling) Fall 1:08 Kahiau Otsuka (Legends of Gold Las Vegas) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Quarterfinal |
Emery Merlos (CALIFORNIA) Fall 0:14 Zoriah Maea (LV Bear Wrestling Club (Spring Valley Area Youth Wrestling)) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Semifinal |
Iyla Samuel (Pride Wrestling) Fall 0:17 Gage Gifford (Aniciete Training Club) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Semifinal |
Emery Merlos (CALIFORNIA) Fall 0:35 Sofia Cabrera (Gold Rush Wrestling) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Cons. Semi |
Kahiau Otsuka (Legends of Gold Las Vegas) Fall 0:42 Sofia Cabrera (Gold Rush Wrestling) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
Cons. Semi |
Zoriah Maea (LV Bear Wrestling Club (Spring Valley Area Youth Wrestling)) Dec 6-2 Gage Gifford (Aniciete Training Club) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
1st Place Match |
Emery Merlos (CALIFORNIA) Fall 0:57 Iyla Samuel (Pride Wrestling) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
3rd Place Match |
Kahiau Otsuka (Legends of Gold Las Vegas) Fall 0:48 Zoriah Maea (LV Bear Wrestling Club (Spring Valley Area Youth Wrestling)) |
Girls 9U and Below |
71-80 |
2nd Place Match |
Iyla Samuel (Pride Wrestling) NC Kahiau Otsuka (Legends of Gold Las Vegas) |
Girls 9U and Below |
95-99 |
Round 1 |
Elianah Ruiz (Gold Rush Wrestling) Dec 4-2 Hannah Hocker (Legends of Gold Las Vegas) |