8U |
53-56 |
Round 3 |
Weston Kielty (Minnesota) Fall 0:32 Jameson Ganfield (Lakeville Youth Wrestling Association) |
8U |
53-56 |
Round 3 |
Kael Schut (MN Elite Wrestling Club) Fall 2:15 Liam Wagener (Waconia Wrestling Club) |
8U |
55-56 |
Round 1 |
Duke Mahoney (Lakeville Youth Wrestling Association) Fall 3:00 Isaac Fredericksen (Waconia Wrestling Club) |
8U |
55-56 |
Round 1 |
William Mann (Minnesota) TF 19-3 Griffin Johnson (Maple Grove Wrestling Club) |
8U |
55-56 |
Round 2 |
William Mann (Minnesota) Fall 2:57 Duke Mahoney (Lakeville Youth Wrestling Association) |
8U |
55-56 |
Round 2 |
Griffin Johnson (Maple Grove Wrestling Club) Dec 6-0 Isaac Fredericksen (Waconia Wrestling Club) |
8U |
55-56 |
Round 3 |
Duke Mahoney (Lakeville Youth Wrestling Association) TF 21-4 Griffin Johnson (Maple Grove Wrestling Club) |
8U |
55-56 |
Round 3 |
William Mann (Minnesota) Maj 9-1 Isaac Fredericksen (Waconia Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 1 |
Beau Joyce (Scott West Panthers Wrestling Club) Dec 9-7 Owen Westlund (Waconia Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 1 |
Miles Artmann (New Prague Wrestling) TF 22-5 Nolan Harder (Minnesota) |
8U |
56-59 |
Round 2 |
Nolan Harder (Minnesota) Dec 8-6 Beau Joyce (Scott West Panthers Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 2 |
Miles Artmann (New Prague Wrestling) Dec 11-6 Owen Westlund (Waconia Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 3 |
Miles Artmann (New Prague Wrestling) Maj 9-0 Beau Joyce (Scott West Panthers Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 3 |
Nolan Harder (Minnesota) Maj 14-3 Owen Westlund (Waconia Wrestling Club) |
8U |
59-60 |
Round 1 |
Owen Glenz (ANML) Fall 2:52 Reef Mitchell (Lakeville Youth Wrestling Association) |
8U |
59-60 |
Round 1 |
Henry Erickson (Forest Lake Wrestling Club) SV-1 6-4 Gunnar Nelson (No Nonsense Wrestling) |
8U |
59-60 |
Round 2 |
Gunnar Nelson (No Nonsense Wrestling) Fall 3:36 Reef Mitchell (Lakeville Youth Wrestling Association) |
8U |
59-60 |
Round 2 |
Henry Erickson (Forest Lake Wrestling Club) Fall 4:04 Owen Glenz (ANML) |
8U |
59-60 |
Round 3 |
Henry Erickson (Forest Lake Wrestling Club) Fall 0:25 Reef Mitchell (Lakeville Youth Wrestling Association) |
8U |
59-60 |
Round 3 |
Gunnar Nelson (No Nonsense Wrestling) Dec 3-2 Owen Glenz (ANML) |
8U |
61-63 |
Round 1 |
Joshua Brockway (Summit Wrestling Academy) Fall 1:49 Owen Wienhold (Waconia Wrestling Club) |
8U |
61-63 |
Round 1 |
Derek Granberg (Wayzata Youth Wrestling) Fall 2:01 Jaeger Castillo (Minnesota) |
8U |
61-63 |
Round 2 |
Joshua Brockway (Summit Wrestling Academy) Fall 1:55 Jaeger Castillo (Minnesota) |
8U |
61-63 |
Round 2 |
Derek Granberg (Wayzata Youth Wrestling) Fall 2:35 Owen Wienhold (Waconia Wrestling Club) |
8U |
61-63 |
Round 3 |
Joshua Brockway (Summit Wrestling Academy) Fall 1:04 Derek Granberg (Wayzata Youth Wrestling) |