U23 Greco-Roman |
97 |
RR Rnd 2 |
Nicholas Boykin (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU 8-0 5:09 Chad Porter (Sunkist Kids Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
97 |
5th Place |
Austin Lane (Indiana) VPO1 9-6 Jaylin Harris (Indiana) |
U23 Greco-Roman |
97 |
3rd Place |
Guy Patron (Dubuque Wrestling Club) VSU1 10-1 1:05 Keaton Fanning (NMU-National Training Center) |
U23 Greco-Roman |
97 |
RR Rnd 1 |
Nicholas Boykin (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU 8-0 3:13 Chad Porter (Sunkist Kids Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Consi-Semis |
Keaton Fanning (NMU-National Training Center) VSU 8-0 Jaylin Harris (Indiana) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Consi-Semis |
Guy Patron (Dubuque Wrestling Club) VSU 8-0 Austin Lane (Indiana) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Consi of 4 |
Austin Lane (Indiana) VPO1 10-8 Dakotah Peterson (Iowa) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Semi-Finals |
Chad Porter (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU1 10-1 Guy Patron (Dubuque Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Semi-Finals |
Nicholas Boykin (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU1 11-1 Keaton Fanning (NMU-National Training Center) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Quarter-Finals |
Chad Porter (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU 10-0 Jaylin Harris (Indiana) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Quarter-Finals |
Keaton Fanning (NMU-National Training Center) VSU 9-0 Austin Lane (Indiana) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Quarter-Finals |
Nicholas Boykin (Sunkist Kids Wrestling Club) DSQ Dakotah Peterson (Iowa) |
U23 Greco-Roman |
97 |
Finals |
Chad Porter (Sunkist Kids Wrestling Club) Nicholas Boykin (Sunkist Kids Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Round of 16 |
Jordan Wood (Lehigh Valley Wrestling Club) VSU 10-0 0:58 Jacob Bullock (Indiana) |
U23 Freestyle |
125 |
Semi-Finals |
Anthony Cassioppi (Hawkeye Wrestling Club) VSU 11-0 5:12 Jordan Wood (Lehigh Valley Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Round of 16 |
Luke Luffman (Illinois Regional Training Center/Illini WC) VPO1 7-3 Spencer Trenary (Jackrabbit Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Round of 16 |
Anthony Cassioppi (Hawkeye Wrestling Club) VSU 10-0 0:28 Bowen McConville (Jackrabbit Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Round of 16 |
Konner Doucet (Cowboy RTC) VFA 1:07 4-2 Lewis Fernandes (Spartan Combat RTC) |
U23 Freestyle |
125 |
Round of 16 |
Lucas Davison (Wildcat Wrestling Club) VSU 10-0 1:24 Niccolo Colucci (Scarlet Knights Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Semi-Finals |
Lucas Davison (Wildcat Wrestling Club) VPO1 4-1 Luke Luffman (Illinois Regional Training Center/Illini WC) |
U23 Freestyle |
125 |
Consi of 8 #1 |
Matthew Cover (New Jersey RTC) VFA 3:48 3-4 Bowen McConville (Jackrabbit Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Consi of 8 #1 |
Brandon Whitman (Tar Heel Wrestling Club) VPO 6-0 Jacob Bullock (Indiana) |
U23 Freestyle |
125 |
Consi of 8 #1 |
Zach Elam (Tiger Style Wrestling Club) VPO1 10-4 Joshua Heindselman (Oklahoma Regional Training Center) |
U23 Freestyle |
125 |
Consi of 8 #1 |
Spencer Trenary (Jackrabbit Wrestling Club) VFA 4:34 8-4 Lee Herrington (Nebraska Golden Eagles Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
125 |
Consi of 32 #2 |
Tony Caldwell (Kansas) VPO1 15-8 Andrew Irick (Indiana) |