Junior Boys |
113 |
Round 2 |
Hunter Taylor (Victory Wrestling) TF 10-0 Rhys Sellers (Stars and Stripes Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 2 |
Anthony Isek (Black Fox Wrestling Academy) TF 10-0 Aiden Godbehere (Husky Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 3 |
Anthony Isek (Black Fox Wrestling Academy) Dec 9-6 Rhys Sellers (Stars and Stripes Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 3 |
Hunter Taylor (Victory Wrestling) TF 12-1 Joseph Phelps (Illinois) |
Junior Boys |
113 |
Round 4 |
Joseph Phelps (Illinois) TF 10-0 Rhys Sellers (Stars and Stripes Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 4 |
Hunter Taylor (Victory Wrestling) FF Aiden Godbehere (Husky Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 5 |
Rhys Sellers (Stars and Stripes Wrestling Club) FF Aiden Godbehere (Husky Wrestling Club) |
Junior Boys |
113 |
Round 5 |
Anthony Isek (Black Fox Wrestling Academy) Dec 20-13 Joseph Phelps (Illinois) |
Junior Boys |
120 |
Round 1 |
Adan Benavidez (Cornerstone Wrestling Club) TF 10-0 Caden Lopez (Texas) |
Junior Boys |
120 |
Round 1 |
Dru Azcona (MO West Championship Wrestling Club) Fall 1:12 Alex Turley (Missouri) |
Junior Boys |
120 |
Round 2 |
Dru Azcona (MO West Championship Wrestling Club) Dec 6-5 Kolby Warren (Xtreme Training) |
Junior Boys |
120 |
Round 2 |
Adan Benavidez (Cornerstone Wrestling Club) TF 12-0 Alex Turley (Missouri) |
Junior Boys |
120 |
Round 3 |
Kolby Warren (Xtreme Training) TF 10-0 Alex Turley (Missouri) |
Junior Boys |
120 |
Round 3 |
Dru Azcona (MO West Championship Wrestling Club) Fall 1:30 Caden Lopez (Texas) |
Junior Boys |
120 |
Round 4 |
Kolby Warren (Xtreme Training) TF 11-0 Caden Lopez (Texas) |
Junior Boys |
120 |
Round 4 |
Dru Azcona (MO West Championship Wrestling Club) Dec 6-5 Adan Benavidez (Cornerstone Wrestling Club) |
Junior Boys |
120 |
Round 5 |
Adan Benavidez (Cornerstone Wrestling Club) Fall 2:13 Kolby Warren (Xtreme Training) |
Junior Boys |
120 |
Round 5 |
Alex Turley (Missouri) Dec 12-5 Caden Lopez (Texas) |
Junior Boys |
126 |
Quarterfinal |
Cael Alderman (Greco-Roman Development) Dec 14-8 Sam Ewing (Missouri) |
Junior Boys |
126 |
Quarterfinal |
Nathan Wishne (Missouri) Dec 20-18 Eli Kirk (Guthrie Bluejay Wrestling) |
Junior Boys |
126 |
Quarterfinal |
Orion Griffin (Bear Cave) TF 22-11 Marcus Wilson (Missouri) |
Junior Boys |
126 |
Quarterfinal |
Bubba Wright (Wichita Wrestling Club) TF 11-0 William Heger (Tironook School of Wrestling) |
Junior Boys |
126 |
Semifinal |
Cael Alderman (Greco-Roman Development) FF Nathan Wishne (Missouri) |
Junior Boys |
126 |
Cons. Round 1 |
Sam Ewing (Missouri) TF 12-2 Eli Kirk (Guthrie Bluejay Wrestling) |
Junior Boys |
126 |
Semifinal |
Bubba Wright (Wichita Wrestling Club) TF 11-0 Orion Griffin (Bear Cave) |