Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 1 |
Vivette Allen (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 1:39 Piper Gengler (WWC Predator Wrestling) |
Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 1 |
Hayden Kimbrough (Dirty Eagles Wrestling Club) Fall 0:19 Cora Caldwell (Nebraska Boyz) |
Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 2 |
Vivette Allen (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 0:27 Cora Caldwell (Nebraska Boyz) |
Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 2 |
Hayden Kimbrough (Dirty Eagles Wrestling Club) Fall 0:43 Piper Gengler (WWC Predator Wrestling) |
Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 3 |
Vivette Allen (Ironhawk Wrestling Academy) TF 17-2 Hayden Kimbrough (Dirty Eagles Wrestling Club) |
Girls 3rd - 4th |
66-70 |
Round 3 |
Piper Gengler (WWC Predator Wrestling) Fall 0:59 Cora Caldwell (Nebraska Boyz) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 1 |
Ella Ammon (Blair Wrestling Club) Dec 10-6 Mercee Glass (Dirty Eagles Wrestling Club) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 1 |
Londyn Beavers (Gretna youth wrestling) Fall 1:29 Talia Mcgragh (Exploradories) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 2 |
Mercee Glass (Dirty Eagles Wrestling Club) TF 17-2 Talia Mcgragh (Exploradories) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 2 |
Londyn Beavers (Gretna youth wrestling) Fall 1:46 Ella Ammon (Blair Wrestling Club) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 3 |
Londyn Beavers (Gretna youth wrestling) Fall 0:54 Mercee Glass (Dirty Eagles Wrestling Club) |
Girls 3rd - 4th |
84-97 |
Round 3 |
Talia Mcgragh (Exploradories) Dec 7-5 Ella Ammon (Blair Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
43-47 |
Round 1 |
Nora Reber (Powerhouse Wrestling Club) Fall 0:12 Wrigley Miller (Bryan Youth Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
43-47 |
Round 2 |
Nora Reber (Powerhouse Wrestling Club) Fall 0:00 Wrigley Miller (Bryan Youth Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
43-47 |
Round 3 |
Nora Reber (Powerhouse Wrestling Club) FF Wrigley Miller (Bryan Youth Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
48-52 |
Round 1 |
Talia kowel (Elkhorn Wrestling) Dec 8-3 Millie Rodriguez (The Best Wrestler) |
Girls 1st - 2nd |
48-52 |
Round 2 |
Maisley Martines (Millard South) Maj 14-5 Millie Rodriguez (The Best Wrestler) |
Girls 1st - 2nd |
48-52 |
Round 3 |
Maisley Martines (Millard South) Fall 1:00 Talia kowel (Elkhorn Wrestling) |
Girls 1st - 2nd |
54-55 |
Round 1 |
Berkley Kruse (Blair Wrestling Club) Fall 0:36 Spencer Reyes (WWC Predator Wrestling) |
Girls 1st - 2nd |
54-55 |
Round 2 |
Spencer Reyes (WWC Predator Wrestling) Fall 2:49 Berkley Kruse (Blair Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
54-55 |
Round 3 |
Berkley Kruse (Blair Wrestling Club) Fall 0:39 Spencer Reyes (WWC Predator Wrestling) |
Girls 1st - 2nd |
59-61 |
Round 1 |
adley smith (Millard South) Fall 1:49 Saraiah Lewis (Jr Titans Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
59-61 |
Round 2 |
Aliyah Brummond (Bryan Youth Wrestling Club) Fall 2:37 Saraiah Lewis (Jr Titans Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
59-61 |
Round 3 |
adley smith (Millard South) Fall 2:57 Aliyah Brummond (Bryan Youth Wrestling Club) |
Girls 1st - 2nd |
68-70 |
Round 1 |
Lorelai Fangmeier (Blair Wrestling Club) Fall 0:36 Stefina Christensen (Ready RP Nationals) |