8U |
100-110 |
Round 1 |
Landen King (Eldon Takedown Team) Fall 0:42 Knox Paalhar (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) |
8U |
100-110 |
Round 1 |
Olaea (OJ) Iosua (Independence Youth Wrestling) Fall 2:45 Owen Sells (Owensville Wrestling Club) |
8U |
100-110 |
Round 2 |
Knox Paalhar (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) Fall 0:48 Owen Sells (Owensville Wrestling Club) |
8U |
100-110 |
Round 2 |
Olaea (OJ) Iosua (Independence Youth Wrestling) SV-1 9-7 Landen King (Eldon Takedown Team) |
8U |
100-110 |
Round 3 |
Olaea (OJ) Iosua (Independence Youth Wrestling) Fall 0:36 Knox Paalhar (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) |
8U |
100-110 |
Round 3 |
Landen King (Eldon Takedown Team) Fall 0:14 Owen Sells (Owensville Wrestling Club) |
8U |
45 |
Round 1 |
Lucas Rogers (Lebanon Yellowjacket Wrestling) Dec 5-2 Brodie Blattner (Fulton Wrestling Club) |
8U |
45 |
Round 2 |
Lucas Rogers (Lebanon Yellowjacket Wrestling) Dec 4-3 Brodie Blattner (Fulton Wrestling Club) |
8U |
45 |
Round 3 |
() Dec 1-4 () |
8U |
50 |
Round 1 |
Blaine Robinson (Thunderbird Wrestling Club) Dec 4-0 Hudson Forck (Fulton Wrestling Club) |
8U |
50 |
Round 1 |
Zaydin Taylor (Mexico Bulldog Youth Wrestling) Dec 5-1 Zoie Smithe (Waynesville Tiger Wrestling Cl) |
8U |
50 |
Round 2 |
Blaine Robinson (Thunderbird Wrestling Club) Dec 9-2 Zaydin Taylor (Mexico Bulldog Youth Wrestling) |
8U |
50 |
Round 2 |
Hudson Forck (Fulton Wrestling Club) Fall 0:24 Zoie Smithe (Waynesville Tiger Wrestling Cl) |
8U |
50 |
Round 3 |
Blaine Robinson (Thunderbird Wrestling Club) Fall 0:33 Zoie Smithe (Waynesville Tiger Wrestling Cl) |
8U |
50 |
Round 3 |
Zaydin Taylor (Mexico Bulldog Youth Wrestling) Dec 6-2 Hudson Forck (Fulton Wrestling Club) |
8U |
55 |
Round 1 |
Brayden Ward (Columbia Wrestling Club) Dec 8-5 Owen Schanzmeyer (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) |
8U |
55 |
Round 1 |
Ryder Caudle (Blair Oaks Wrestling Club) Dec 6-5 Jaxton Schudel (Mexico Bulldog Youth Wrestling) |
8U |
55 |
Round 2 |
Owen Schanzmeyer (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) Dec 4-3 Ryder Caudle (Blair Oaks Wrestling Club) |
8U |
55 |
Round 2 |
Brayden Ward (Columbia Wrestling Club) Fall 2:46 Jaxton Schudel (Mexico Bulldog Youth Wrestling) |
8U |
55 |
Round 3 |
Owen Schanzmeyer (Pirate Powerhouse Wrestling Ac) Dec 5-1 Jaxton Schudel (Mexico Bulldog Youth Wrestling) |
8U |
55 |
Round 3 |
Brayden Ward (Columbia Wrestling Club) Dec 6-2 Ryder Caudle (Blair Oaks Wrestling Club) |
8U |
55B |
Round 1 |
Wyatt Baysinger (Fulton Wrestling Club) TF 15-0 Taran Briggs (Columbia Wrestling Club) |
8U |
55B |
Round 1 |
Emmitt Carver (JC Youth Wrestling) Dec 11-8 Jacob Albrecht (Sedalia Youth Wrestling Club) |
8U |
55B |
Round 2 |
Wyatt Baysinger (Fulton Wrestling Club) TF 15-0 Emmitt Carver (JC Youth Wrestling) |
8U |
55B |
Round 2 |
Jacob Albrecht (Sedalia Youth Wrestling Club) Fall 0:47 Taran Briggs (Columbia Wrestling Club) |