14U |
62-64 |
Round 2 |
Gavin Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) TF 8-0 Orion Salazar (Team X-Treme Wrestling) |
14U |
83-90 |
Round 1 |
Zayne Benson (Western Colorado Wrestling Club) Dec 7-4 Jarek Gallegos (Betterman Elite Wrestling) |
14U |
83-90 |
Round 2 |
Zayne Benson (Western Colorado Wrestling Club) Dec 9-2 Cody Vick (Western Colorado Wrestling Club) |
14U |
83-90 |
Round 3 |
Jarek Gallegos (Betterman Elite Wrestling) TF 8-0 Cody Vick (Western Colorado Wrestling Club) |
14U |
97-106 |
Round 1 |
Juan Julian Quintana (Brighton Wrestling Club) Fall 0:16 Jason D Long (Adams City Wrestling) |
14U |
97-106 |
Round 2 |
Jackson Waible (GRIT Athletics Wrestling Club) Fall 1:03 Jason D Long (Adams City Wrestling) |
14U |
97-106 |
Round 3 |
Juan Julian Quintana (Brighton Wrestling Club) Fall 1:06 Jackson Waible (GRIT Athletics Wrestling Club) |
12U |
53-58 |
Round 1 |
Logan Clarendon (Black Fox Wrestling Academy) TF 8-0 Jeremiah Zapata (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
53-58 |
Round 2 |
Logan Clarendon (Black Fox Wrestling Academy) FF Jeremiah Zapata (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
66-70 |
Round 1 |
Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) Dec 7-6 Nathaniel Clubine (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
66-70 |
Round 2 |
Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) Dec 4-2 Seaver Humphrey (Colorado Top Team Wrestling Club) |
12U |
66-70 |
Round 3 |
Seaver Humphrey (Colorado Top Team Wrestling Club) Dec 4-4 Nathaniel Clubine (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
72-78 |
Round 1 |
Noah Yakich (Black Fox Wrestling Academy) TF 18-10 Jace Capps (Pomona Elite (PWCC)) |
12U |
72-78 |
Round 1 |
Easton Garofalo (Betterman Elite Wrestling) TF 10-0 Triston Stokes (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
72-78 |
Round 2 |
Noah Yakich (Black Fox Wrestling Academy) Fall 1:07 Triston Stokes (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
72-78 |
Round 2 |
Easton Garofalo (Betterman Elite Wrestling) TF 8-0 Jace Capps (Pomona Elite (PWCC)) |
12U |
72-78 |
Round 3 |
Noah Yakich (Black Fox Wrestling Academy) Fall 0:43 Easton Garofalo (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
72-78 |
Round 3 |
Jace Capps (Pomona Elite (PWCC)) Fall 0:21 Triston Stokes (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
76-79 |
Round 1 |
Carter Mochel (Duran Wrestling Club) Fall 1:14 James Dean (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
76-79 |
Round 2 |
Carter Mochel (Duran Wrestling Club) Fall 0:35 Joseph Deaguero (Adams City Wrestling) |
12U |
76-79 |
Round 3 |
Joseph Deaguero (Adams City Wrestling) TF 9-1 James Dean (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
89-96 |
Round 1 |
Legend Urban (Black Fox Wrestling Academy) TF 8-0 Leon Sena (Black Fox Wrestling Academy) |
12U |
89-96 |
Round 1 |
Trace Safken (Black Fox Wrestling Academy) TF 9-0 Jaxen Johnson (Wolfpack) |
12U |
89-96 |
Round 2 |
Parker Ramsey (Black Fox Wrestling Academy) TF 9-0 Jaxen Johnson (Wolfpack) |
12U |
89-96 |
Round 2 |
Trace Safken (Black Fox Wrestling Academy) TF 9-0 Leon Sena (Black Fox Wrestling Academy) |