USA Junior |
138-140 |
Round 3 |
Calvin Singewald (Summit Wrestling Academy) Dec 12-6 Aiden Graner (Guerrilla Wrestling Club) |
USA Junior |
142-147 |
Round 1 |
Maverick Kostrzak (Victory School of Wrestling) TF 10-0 Gabriel Kessel (White Bear Lake Wrestling) |
USA Junior |
142-147 |
Round 1 |
Jake Leuthard (Wayzata Youth Wrestling) TF 10-0 Payton Snyder (Minnesota) |
USA Junior |
142-147 |
Round 2 |
Maverick Kostrzak (Victory School of Wrestling) TF 10-0 Jake Leuthard (Wayzata Youth Wrestling) |
USA Junior |
142-147 |
Round 2 |
Gabriel Kessel (White Bear Lake Wrestling) TF 12-1 Payton Snyder (Minnesota) |
USA Junior |
142-147 |
Round 3 |
Maverick Kostrzak (Victory School of Wrestling) TF 10-0 Payton Snyder (Minnesota) |
USA Junior |
142-147 |
Round 3 |
Gabriel Kessel (White Bear Lake Wrestling) TF 20-9 Jake Leuthard (Wayzata Youth Wrestling) |
USA Junior |
145-152 |
Round 1 |
Alex Braun (MN Elite Wrestling Club) TF 10-0 Jonah Coffey (Minnesota) |
USA Junior |
145-152 |
Round 1 |
Jack Bainbridge (Hastings Wrestling Club) Fall 5:51 Nolan Ford (Guerrilla Wrestling Club) |
USA Junior |
145-152 |
Round 2 |
Alex Braun (MN Elite Wrestling Club) TF 10-0 Nolan Ford (Guerrilla Wrestling Club) |
USA Junior |
145-152 |
Round 2 |
Jack Bainbridge (Hastings Wrestling Club) TF 10-0 Jonah Coffey (Minnesota) |
USA Junior |
145-152 |
Round 3 |
Alex Braun (MN Elite Wrestling Club) TF 10-0 Jack Bainbridge (Hastings Wrestling Club) |
USA Junior |
145-152 |
Round 3 |
Jonah Coffey (Minnesota) Fall 2:34 Nolan Ford (Guerrilla Wrestling Club) |
USA Junior |
150-155 |
Round 1 |
Elijah Moen (East Side Wrestling Club) Fall 1:07 Ryder Harahan (Minnesota) |
USA Junior |
150-155 |
Round 1 |
Easton Clark (Kingdom Wrestling) TF 10-0 Charles Rychlicki (Minnesota) |
USA Junior |
150-155 |
Round 2 |
Easton Clark (Kingdom Wrestling) Fall 2:06 Ryder Harahan (Minnesota) |
USA Junior |
150-155 |
Round 2 |
Elijah Moen (East Side Wrestling Club) TF 10-0 Charles Rychlicki (Minnesota) |
USA Junior |
150-155 |
Round 3 |
Ryder Harahan (Minnesota) Fall 3:21 Charles Rychlicki (Minnesota) |
USA Junior |
150-155 |
Round 3 |
Easton Clark (Kingdom Wrestling) Fall 1:19 Elijah Moen (East Side Wrestling Club) |
USA Junior |
152-161 |
Round 1 |
Ty Saulter (Summit Wrestling Academy) TF 10-0 Maximus Ison (Minnesota) |
USA Junior |
152-161 |
Round 1 |
Hayden Helgeson (Iowa) TF 14-4 Jayden Waste (Minnesota) |
USA Junior |
152-161 |
Round 2 |
Ty Saulter (Summit Wrestling Academy) FF Jayden Waste (Minnesota) |
USA Junior |
152-161 |
Round 2 |
Hayden Helgeson (Iowa) TF 12-2 Maximus Ison (Minnesota) |
USA Junior |
152-161 |
Round 3 |
Ty Saulter (Summit Wrestling Academy) TF 10-0 Hayden Helgeson (Iowa) |
USA Junior |
152-161 |
Round 3 |
Maximus Ison (Minnesota) FF Jayden Waste (Minnesota) |