16U/Junior (Born 2004-2009) |
115-125 |
Round 2 |
Blu Stephens (Sanderson Wrestling Academy) TF 10-0 Clayton Von Niederhausern (Team Prestige Wrestling) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
115-125 |
Round 2 |
Morris Wolfley (Moapa Valley Wrestling) Fall 1:52 Tristen Roberts (Sons Of Atlas Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
115-125 |
Round 3 |
Morris Wolfley (Moapa Valley Wrestling) TF 10-0 Blu Stephens (Sanderson Wrestling Academy) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
115-125 |
Round 3 |
Clayton Von Niederhausern (Team Prestige Wrestling) Fall 4:13 Tristen Roberts (Sons Of Atlas Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 1 |
Evan Craner (Sanderson Wrestling Academy) TF 21-11 Teagin Poulsen (Champions Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 1 |
Luke Stott (Sons Of Atlas Wrestling Club) TF 10-0 Owen Smith (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 2 |
Evan Craner (Sanderson Wrestling Academy) TF 10-0 Owen Smith (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 2 |
Luke Stott (Sons Of Atlas Wrestling Club) Fall 1:48 Teagin Poulsen (Champions Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 3 |
Evan Craner (Sanderson Wrestling Academy) TF 17-6 Luke Stott (Sons Of Atlas Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
119-125 |
Round 3 |
Teagin Poulsen (Champions Wrestling Club) TF 10-0 Owen Smith (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 1 |
Dillon Ivie (Longhorn Wrestling Club) Fall 0:52 Mesiah Montoya (Defiant Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 1 |
Lane Monroe (Millard Wrestling Club) TF 10-0 Andrew Jones (Sanderson Wrestling Academy) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 2 |
Dillon Ivie (Longhorn Wrestling Club) TF 10-0 Andrew Jones (Sanderson Wrestling Academy) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 2 |
Lane Monroe (Millard Wrestling Club) TF 15-4 Mesiah Montoya (Defiant Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 3 |
Dillon Ivie (Longhorn Wrestling Club) TF 10-0 Lane Monroe (Millard Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
123-134 |
Round 3 |
Andrew Jones (Sanderson Wrestling Academy) TF 16-5 Mesiah Montoya (Defiant Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 1 |
Gunner Rasmussen (Sanderson Wrestling Academy) TF 11-1 Edwin Soledad (taylorsville) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 1 |
Kole Wootton (Lehi) TF 16-5 Brayden Bath (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 2 |
Kole Wootton (Lehi) TF 12-2 Edwin Soledad (taylorsville) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 2 |
Gunner Rasmussen (Sanderson Wrestling Academy) TF 10-0 Brayden Bath (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 3 |
Edwin Soledad (taylorsville) Fall 4:36 Brayden Bath (Charger Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
128-135 |
Round 3 |
Gunner Rasmussen (Sanderson Wrestling Academy) TF 10-0 Kole Wootton (Lehi) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
131-139 |
Round 1 |
Colton Peshell (Sanderson Wrestling Academy) TF 10-0 Jason McGrath (Star Valley Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
131-139 |
Round 1 |
Curg Siddoway (Uintah Wrestling) Fall 5:37 Carter Goodwin (Empire Wrestling Club) |
16U/Junior (Born 2004-2009) |
131-139 |
Round 2 |
Carter Goodwin (Empire Wrestling Club) FF Jason McGrath (Star Valley Wrestling Club) |