16U |
112 |
Round 1 |
Hunter Edmondson (7B Womens Wrestling) Fall 4:40 Jennifer Tian (Cheney Blackhawks Wrestling Club) |
16U |
112 |
Round 2 |
Hunter Edmondson (7B Womens Wrestling) Fall 1:21 Kamilah Martinez (Washington) |
16U |
112 |
Round 3 |
Kamilah Martinez (Washington) Fall 2:44 Jennifer Tian (Cheney Blackhawks Wrestling Club) |
16U |
118 |
Round 1 |
Ryan Muir (Oregon) Fall 1:54 Adalene Aguilar (Ascend Wrestling Academy) |
16U |
118 |
Round 2 |
Charlee Noah (North Country Wrestling Club) Fall 0:21 Adalene Aguilar (Ascend Wrestling Academy) |
16U |
118 |
Round 3 |
Charlee Noah (North Country Wrestling Club) Fall 0:35 Ryan Muir (Oregon) |
16U |
124 |
Round 1 |
Victoria Black (Cashmere Wrestling Club) Fall 2:34 Meczi Johnson (Washington) |
16U |
124 |
Round 2 |
Victoria Black (Cashmere Wrestling Club) Fall 1:00 Meczi Johnson (Washington) |
16U |
130 |
Round 1 |
Serenity Ayala (Ascend Wrestling Academy) Fall 1:17 Rachel Reiersen (Washington) |
16U |
130 |
Round 1 |
Aubree Graves (Bonners Ferry Wrestling Club) Fall 0:36 Amelia Ennis (Bombers Wrestling Club) |
16U |
130 |
Round 2 |
Ella Beck (Washington) Fall 1:28 Amelia Ennis (Bombers Wrestling Club) |
16U |
130 |
Round 2 |
Aubree Graves (Bonners Ferry Wrestling Club) Fall 1:18 Serenity Ayala (Ascend Wrestling Academy) |
16U |
130 |
Round 3 |
Aubree Graves (Bonners Ferry Wrestling Club) Fall 3:14 Ella Beck (Washington) |
16U |
130 |
Round 3 |
Rachel Reiersen (Washington) Fall 3:03 Amelia Ennis (Bombers Wrestling Club) |
16U |
130 |
Round 4 |
Ella Beck (Washington) Fall 0:47 Rachel Reiersen (Washington) |
16U |
130 |
Round 4 |
Serenity Ayala (Ascend Wrestling Academy) Fall 0:17 Amelia Ennis (Bombers Wrestling Club) |
16U |
130 |
Round 5 |
Serenity Ayala (Ascend Wrestling Academy) Fall 2:32 Ella Beck (Washington) |
16U |
130 |
Round 5 |
Aubree Graves (Bonners Ferry Wrestling Club) Fall 0:11 Rachel Reiersen (Washington) |
16U |
136-142 |
Champ. Round 1 |
Berkley McCullough (Tri Cities Wrestling Club) FF Lilyan Lux (Ascend Wrestling Academy) |
16U |
136-142 |
Champ. Round 1 |
Kylie Whitaker (Tri Cities Wrestling Club) Fall 0:50 Arianna Perez (Victory Wrestling-Central WA) |
16U |
136-142 |
Quarterfinal |
Victoria DeLeon (Victory Wrestling-Central WA) Fall 5:48 Addyson Holmes (Washington) |
16U |
136-142 |
Quarterfinal |
Berkley McCullough (Tri Cities Wrestling Club) Fall 1:19 Karter Wheeler (Mt Adams Wrestling Club) |
16U |
136-142 |
Quarterfinal |
Heather Wyborney (Washington) Fall 3:23 Paige McGee (Cheney Blackhawks Wrestling Club) |
16U |
136-142 |
Quarterfinal |
Kylie Whitaker (Tri Cities Wrestling Club) Dec 6-0 Desirae Juarez (Tri Cities Wrestling Club) |
16U |
136-142 |
Semifinal |
Berkley McCullough (Tri Cities Wrestling Club) Fall 0:35 Victoria DeLeon (Victory Wrestling-Central WA) |