14U |
127 |
Round 1 |
Addie Russell (Ascend Wrestling Academy) Fall 1:17 Edyn Gilbert (Othello Wrestling Club) |
14U |
127 |
Round 2 |
Korie Giese (NW Spartans Wrestling) Fall 0:27 Edyn Gilbert (Othello Wrestling Club) |
14U |
127 |
Round 2 |
Addie Russell (Ascend Wrestling Academy) TF 10-0 Violet Gillette-Fox (Richland Reactor) |
14U |
127 |
Round 3 |
Addie Russell (Ascend Wrestling Academy) Dec 11-3 Korie Giese (NW Spartans Wrestling) |
14U |
127 |
Round 3 |
Violet Gillette-Fox (Richland Reactor) Dec 8-7 Edyn Gilbert (Othello Wrestling Club) |
14U |
97 |
Round 1 |
Katalina Rodriguez (Victory Wrestling-Central WA) Dec 8-2 Elliott Koenig (Steelclaw Wrestling Club) |
14U |
97 |
Round 2 |
Briella Portrey (Big Cat Wrestling Club) Fall 1:05 Katalina Rodriguez (Victory Wrestling-Central WA) |
14U |
97 |
Round 3 |
Briella Portrey (Big Cat Wrestling Club) Fall 0:27 Elliott Koenig (Steelclaw Wrestling Club) |
12U |
112 |
Round 1 |
Leilani Nanquilada (Mat Demon Wrestling Club) TF 11-0 Abrionna Apodaca (Wapato Wrestling Club) |
12U |
112 |
Round 2 |
Leilani Nanquilada (Mat Demon Wrestling Club) TF 10-0 Abrionna Apodaca (Wapato Wrestling Club) |
12U |
81 |
Round 1 |
Abbi Rosales (SelahFlo Vikings Wrestling) Fall 2:42 Natalie Gonzalez (Team Elevate Wrestling) |
12U |
81 |
Round 2 |
Abbi Rosales (SelahFlo Vikings Wrestling) Fall 1:30 Natalie Gonzalez (Team Elevate Wrestling) |
10U |
49 |
Round 1 |
Myla Cunningham (Washington) TF 12-0 Aubree Ortiz (Damaged Ear Wrestling Club) |
10U |
49 |
Round 2 |
Rosalie Andrews (Mat Demon Wrestling Club) TF 10-0 Aubree Ortiz (Damaged Ear Wrestling Club) |
10U |
49 |
Round 3 |
Myla Cunningham (Washington) Fall 3:23 Rosalie Andrews (Mat Demon Wrestling Club) |
10U |
62 |
Round 1 |
Gianna Bilbao (North Country Wrestling Club) Dec 4-4,2-2 Isabel Ortiz (Damaged Ear Wrestling Club) |
10U |
62 |
Round 2 |
Ambree Ortez (Oregon) Fall 3:08 Isabel Ortiz (Damaged Ear Wrestling Club) |
10U |
62 |
Round 3 |
Gianna Bilbao (North Country Wrestling Club) Dec 9-8 Ambree Ortez (Oregon) |
10U |
73 |
Round 1 |
Anaya Patacsil (NWWC) Fall 0:17 Levonzel Scheidt (Big Cat Wrestling Club) |
10U |
73 |
Round 1 |
Peyton Portrey (Big Cat Wrestling Club) TF 11-0 Harlee Wilson-Jordan (Mat Demon Wrestling Club) |
10U |
73 |
Round 2 |
Anaya Patacsil (NWWC) Fall 0:30 Peyton Portrey (Big Cat Wrestling Club) |
10U |
73 |
Round 2 |
Levonzel Scheidt (Big Cat Wrestling Club) TF 10-0 Harlee Wilson-Jordan (Mat Demon Wrestling Club) |
10U |
73 |
Round 3 |
Anaya Patacsil (NWWC) Fall 0:15 Harlee Wilson-Jordan (Mat Demon Wrestling Club) |
10U |
73 |
Round 3 |
Levonzel Scheidt (Big Cat Wrestling Club) TF 10-0 Peyton Portrey (Big Cat Wrestling Club) |
10U |
80 |
Round 1 |
Aubrey Fraga (Richland Bombers Wrestling) Dec 5-3 Khiera Mendoza (Unattached) |