USA Junior |
145 |
Round 3 |
Austin Martin (Hurricane Wrestling Club) TF 10-0 Jack Lunardi (Relentless Training Center) |
USA Junior |
145 |
Round 3 |
Owen Feiner (NWO) TF 10-0 Douglas Zimmerman (Fox Lake Wrestling Club) |
USA Junior |
145 |
Round 3 |
Bryce Griffin (Combative Sports Athletic Cent) TF 11-0 Jesse Herrera (Yosemite Sam) |
USA Junior |
145 |
Round 3 |
Carlos Munoz-Flores (Victory Elite) TF 10-0 Danny Gaskill (The Wrestling Academy) |
USA Junior |
145 |
Round 3 |
Caleb Mays (Murdale Club) TF 10-0 Jason Bowers (Alber Athletics) |
USA Junior |
145 |
Round 3 |
Anthony Marlett (SPAR Wrestling Academy) Fall 0:20 Keston Cohn (Izzy Style Wrestling) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Noah Manuel Tapia (Young Guns WC) TF 10-0 Alexander Weldon (Shamrock Select) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Luke Kawa (Richards Bulldogs) Fall 3:59 Anthony Macina (The Wrestling Academy) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Jaidyn Buziecki (Warrenville) Fall 3:27 Jake Hamiti (Callan Wrestling Academy) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Noah Manuel Tapia (Young Guns WC) Fall 0:25 Luke Kawa (Richards Bulldogs) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Austin Martin (Hurricane Wrestling Club) Dec 10-6 Maddux Blakely (Alber Athletics) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Alexander Weldon (Shamrock Select) Fall 5:50 Anthony Macina (The Wrestling Academy) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Aoci Bernard (Rock Island Wrestling Club) TF 10-0 Douglas Zimmerman (Fox Lake Wrestling Club) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Maddux Blakely (Alber Athletics) TF 10-0 Jake Hamiti (Callan Wrestling Academy) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Jack Lunardi (Relentless Training Center) TF 12-2 Roland Connelly (Beat the Streets Chicago) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Austin Martin (Hurricane Wrestling Club) TF 12-0 Jaidyn Buziecki (Warrenville) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Lucio Morgan (Izzy Style Wrestling) TF 10-0 Nico Clinite (Gomez Wrestling) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Aoci Bernard (Rock Island Wrestling Club) TF 10-0 Jack Lunardi (Relentless Training Center) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Owen Feiner (NWO) Fall 2:03 Tyriq Thomas (Proviso Township Gladiators Wr) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Douglas Zimmerman (Fox Lake Wrestling Club) Fall 1:25 Roland Connelly (Beat the Streets Chicago) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Bryce Griffin (Combative Sports Athletic Cent) Fall 1:10 Marcus Godfrey (Illinois American Gladiators WC) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Owen Feiner (NWO) TF 10-0 Nico Clinite (Gomez Wrestling) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Jesse Herrera (Yosemite Sam) TF 14-4 Caleb Hengels (Downers Grove Wrestling Club) |
USA Junior |
145 |
Round 1 |
Lucio Morgan (Izzy Style Wrestling) TF 10-0 Tyriq Thomas (Proviso Township Gladiators Wr) |
USA Junior |
145 |
Round 2 |
Carlos Munoz-Flores (Victory Elite) TF 11-0 Cale Stonitsch (Callan Wrestling Academy) |