12U |
160 |
Round 2 |
William Schafer (Poland Mat Club) Fall 1:16 Josiah Barnes (Beat the Streets Cleveland) |
12U |
160 |
Round 3 |
Nick Marra (Scrapyard Wrestling Club) Fall 0:44 Josiah Barnes (Beat the Streets Cleveland) |
12U |
67 |
Round 1 |
Jaxon Holtz (Ohio) TF 11-0 Cole Palma (Ohio) |
12U |
67 |
Round 2 |
Grady Moos (Burnett trained) Dec 8-4 Cole Palma (Ohio) |
12U |
67 |
Round 3 |
Grady Moos (Burnett trained) Dec 11-10 Jaxon Holtz (Ohio) |
12U |
70 |
Round 1 |
Wilhelm Dauenhauer (Compound Wrestling - Great Lakes) TF 10-0 Seth McFarland (Ohio) |
12U |
70 |
Round 1 |
Constantinos Paxos (North Canton Hoover Wrestling Club) TF 10-0 Ryan Shannon (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
70 |
Round 2 |
Constantinos Paxos (North Canton Hoover Wrestling Club) TF 11-1 Wilhelm Dauenhauer (Compound Wrestling - Great Lakes) |
12U |
70 |
Round 2 |
Seth McFarland (Ohio) Fall 1:19 Ryan Shannon (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
70 |
Round 3 |
Wilhelm Dauenhauer (Compound Wrestling - Great Lakes) TF 10-0 Ryan Shannon (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
70 |
Round 3 |
Constantinos Paxos (North Canton Hoover Wrestling Club) TF 10-0 Seth McFarland (Ohio) |
12U |
74 |
Round 1 |
Alex McNeil (Ohio) TF 10-0 Rylen Hoffman (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
74 |
Round 1 |
Aj Bechlem (Ohio) Dec 10-6 Edward Zeller (The Wrestling Factory of Cleveland) |
12U |
74 |
Round 2 |
Aj Bechlem (Ohio) Fall 0:29 Keegan Kruger (Westlake Youth Wrestling) |
12U |
74 |
Round 2 |
Edward Zeller (The Wrestling Factory of Cleveland) TF 10-0 Rylen Hoffman (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
74 |
Round 3 |
Edward Zeller (The Wrestling Factory of Cleveland) TF 12-0 Keegan Kruger (Westlake Youth Wrestling) |
12U |
74 |
Round 3 |
Aj Bechlem (Ohio) TF 10-0 Alex McNeil (Ohio) |
12U |
74 |
Round 4 |
Alex McNeil (Ohio) TF 10-0 Keegan Kruger (Westlake Youth Wrestling) |
12U |
74 |
Round 4 |
Aj Bechlem (Ohio) FF Rylen Hoffman (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
74 |
Round 5 |
Keegan Kruger (Westlake Youth Wrestling) FF Rylen Hoffman (Green Machine Wrestling Club) |
12U |
74 |
Round 5 |
Edward Zeller (The Wrestling Factory of Cleveland) TF 10-0 Alex McNeil (Ohio) |
12U |
78 |
Quarterfinal |
Cohen Reer (Burnett trained) TF 12-1 Riley Pylypiak (Ohio) |
12U |
78 |
Quarterfinal |
Declan Applegate (Westcincy Elite WC) TF 12-2 Jaydon Barner (Ohio) |
12U |
78 |
Quarterfinal |
Drew Nesity (Arsenal Wrestling Club) TF 11-0 Dontez Duvall (Beat the Streets Cleveland) |
12U |
78 |
Semifinal |
Cohen Reer (Burnett trained) TF 10-0 Maximilian Holley (Arsenal Wrestling Club) |