12U FS |
92 |
Round 3 |
Anson Lastinger (Texas) TF 10-0 Alexandra Sedwick (Prosper Talons Wrestling) |
12U FS |
98 |
Round 1 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) TF 10-0 Ian Anguiano (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
98 |
Round 2 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) Inj. 0:28 Ian Anguiano (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
98 |
Round 3 |
() NC () |
10U GR |
56-62 |
Round 1 |
Logan Johnson (High Ground Wrestling) Fall 1:41 Lucas Scott (Texans Wrestling Club) |
10U GR |
56-62 |
Round 2 |
Valentino Finlan (Spartan Mat Club) TF 14-2 Lucas Scott (Texans Wrestling Club) |
10U GR |
56-62 |
Round 3 |
Logan Johnson (High Ground Wrestling) Fall 3:07 Valentino Finlan (Spartan Mat Club) |
10U GR |
67-71 |
Round 1 |
Camden Danielson (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:12 Tyler Williams (Texans Wrestling Club) |
10U GR |
67-71 |
Round 2 |
Chuck Haas (Texas) Fall 2:54 Camden Danielson (Texas Elite Wrestling Club) |
10U GR |
67-71 |
Round 3 |
Chuck Haas (Texas) Fall 0:20 Tyler Williams (Texans Wrestling Club) |
10U GR |
77-78 |
Quarterfinal |
John Alvarado (Apex Grappling Academy) Fall 0:25 Sophia Rosales (Silverback Wrestling Forth Worth) |
10U GR |
77-78 |
Semifinal |
Nolan Martin (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:17 Sawyer Harris (MTX Titans Wrestling Club) |
10U GR |
77-78 |
Semifinal |
John Alvarado (Apex Grappling Academy) Fall 0:42 Tobin Russell (High Ground Wrestling) |
10U GR |
77-78 |
Cons. Semi |
Sophia Rosales (Silverback Wrestling Forth Worth) Fall 1:08 Sawyer Harris (MTX Titans Wrestling Club) |
10U GR |
77-78 |
1st Place Match |
John Alvarado (Apex Grappling Academy) Fall 0:47 Nolan Martin (Texas Elite Wrestling Club) |
10U GR |
77-78 |
3rd Place Match |
Sophia Rosales (Silverback Wrestling Forth Worth) Fall 1:15 Tobin Russell (High Ground Wrestling) |
10U FS |
105 |
Round 1 |
Katherine Lupardus (Keller Wrestling Club) TF 11-0 Landon Jones (Texas) |
10U FS |
105 |
Round 2 |
Andrew Koester (Apex Grappling Academy) Fall 0:19 Landon Jones (Texas) |
10U FS |
105 |
Round 3 |
Andrew Koester (Apex Grappling Academy) Fall 1:41 Katherine Lupardus (Keller Wrestling Club) |
10U FS |
56 |
Round 1 |
Jackson Hunter (Longview Wrestling Club) Fall 0:57 Junior Boitel (Spartan Mat Club) |
10U FS |
56 |
Round 2 |
Lucas Scott (Texans Wrestling Club) Fall 1:57 Junior Boitel (Spartan Mat Club) |
10U FS |
56 |
Round 3 |
Lucas Scott (Texans Wrestling Club) TF 10-0 Jackson Hunter (Longview Wrestling Club) |
10U FS |
63 |
Quarterfinal |
Axel Kjeldgaard (Lake Highlands Club Wrestling) Dec 14-6 Ryan Alvarado (Apex Grappling Academy) |
10U FS |
63 |
Semifinal |
Logan Johnson (High Ground Wrestling) TF 10-0 Declan Sullivan (Texas) |
10U FS |
63 |
Semifinal |
Axel Kjeldgaard (Lake Highlands Club Wrestling) TF 10-0 Valentino Finlan (Spartan Mat Club) |