12U GR |
108-115 |
Round 3 |
Colton Lock (Cardinal Wrestling Club) Fall 0:34 Rachel Garcia (Best Trained Wrestling) |
12U GR |
82 |
Round 1 |
Ashton Gonzales (High Ground Wrestling) TF 10-0 Paxton Dunn (Warrior Trained) |
12U GR |
82 |
Round 1 |
Addison Hunt (Texas Takedown Academy) Fall 0:51 Pierce Berg (Texas Elite Wrestling Club) |
12U GR |
82 |
Round 2 |
Addison Hunt (Texas Takedown Academy) Fall 0:33 Paxton Dunn (Warrior Trained) |
12U GR |
82 |
Round 2 |
Ashton Gonzales (High Ground Wrestling) Fall 1:55 Pierce Berg (Texas Elite Wrestling Club) |
12U GR |
82 |
Round 3 |
Pierce Berg (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:46 Paxton Dunn (Warrior Trained) |
12U GR |
82 |
Round 3 |
Addison Hunt (Texas Takedown Academy) Fall 1:06 Ashton Gonzales (High Ground Wrestling) |
12U GR |
86-91 |
Round 1 |
Cooper Brown (Best Trained Wrestling) Fall 2:17 Fox Foster (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
86-91 |
Round 2 |
Russ Haas (Cardinal Wrestling Club) Fall 0:56 Fox Foster (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
86-91 |
Round 3 |
Russ Haas (Cardinal Wrestling Club) Fall 1:22 Cooper Brown (Best Trained Wrestling) |
12U GR |
98 |
Round 1 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) Fall 1:51 Camila Alvarez (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
98 |
Round 2 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) Fall 1:31 Camila Alvarez (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
98 |
Round 3 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) FF Zedek Brown Ton (Best Trained Wrestling) |
12U FS |
108 |
Quarterfinal |
Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) Fall 2:00 Colton Lock (Cardinal Wrestling Club) |
12U FS |
108 |
Semifinal |
Sage Mosier (High Ground Wrestling) TF 10-0 Charlie Busbee (Prosper Talons Wrestling) |
12U FS |
108 |
Semifinal |
Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) Fall 0:37 Rachel Garcia (Best Trained Wrestling) |
12U FS |
108 |
Cons. Semi |
Colton Lock (Cardinal Wrestling Club) TF 10-0 Charlie Busbee (Prosper Talons Wrestling) |
12U FS |
108 |
1st Place Match |
Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) TF 12-0 Sage Mosier (High Ground Wrestling) |
12U FS |
108 |
3rd Place Match |
Colton Lock (Cardinal Wrestling Club) TF 17-6 Rachel Garcia (Best Trained Wrestling) |
12U FS |
117-121 |
Round 1 |
Harry Jukes (Prosper Talons Wrestling) TF 12-2 Ian Crosby (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
117-121 |
Round 2 |
Harry Jukes (Prosper Talons Wrestling) Dec 12-5 Ian Crosby (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
58-63 |
Round 1 |
Michael Dixon (Keller Wrestling Club) Fall 0:11 Lincoln Sloan (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
58-63 |
Round 2 |
Samuel Martin (Waco Wrestling Academy) TF 10-0 Lincoln Sloan (Texas Elite Wrestling Club) |
12U FS |
58-63 |
Round 3 |
Samuel Martin (Waco Wrestling Academy) Fall 0:53 Michael Dixon (Keller Wrestling Club) |
12U FS |
70-74 |
Round 1 |
Reid Carson (Texas Takedown Academy) TF 10-0 Noah Andre (High Ground Wrestling) |