12U GR |
92 |
Semifinal |
Russ Haas (Cardinal Wrestling Club) TF 10-1 Jax Zamarripa (NB Elite Wrestling Club) |
12U GR |
92 |
Cons. Round 1 |
Dylan McCollum (Spartan Mat Club) TF 8-0 James Longbine (Omada Kitrinos Wrestling Club) |
12U GR |
92 |
Cons. Semi |
Jax Zamarripa (NB Elite Wrestling Club) TF 10-2 Samuel Rechtfertig (Salado Wrestling Club) |
12U GR |
92 |
Cons. Semi |
Dylan McCollum (Spartan Mat Club) Fall 1:11 Alexandra Sedwick (Prosper Talons Wrestling) |
12U GR |
92 |
1st Place Match |
Russ Haas (Cardinal Wrestling Club) TF 10-1 Anson Lastinger (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
92 |
3rd Place Match |
Jax Zamarripa (NB Elite Wrestling Club) TF 8-0 Dylan McCollum (Spartan Mat Club) |
12U GR |
98 |
Round 1 |
Zedek Brown Ton (Best Trained Wrestling) Dec 4-3 Alex Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) |
12U GR |
98 |
Round 1 |
Camila Alvarez (Cardinal Wrestling Club) Fall 0:55 Michael Lopez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U GR |
98 |
Round 2 |
Zedek Brown Ton (Best Trained Wrestling) TF 10-1 Camila Alvarez (Cardinal Wrestling Club) |
12U GR |
98 |
Round 2 |
Alex Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) TF 8-0 Michael Lopez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U GR |
98 |
Round 3 |
Zedek Brown Ton (Best Trained Wrestling) TF 8-0 Michael Lopez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U GR |
98 |
Round 3 |
Alex Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 0:25 Camila Alvarez (Cardinal Wrestling Club) |
12U Girls |
110 |
Round 1 |
Sage Mosier (High Ground Wrestling) Dec 10-8 Miley Turdo (Texas Elite Wrestling Club) |
12U Girls |
110 |
Round 2 |
Miley Turdo (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:31 Kaitlin Potter (Power Wrestling Club) |
12U Girls |
110 |
Round 3 |
Sage Mosier (High Ground Wrestling) Fall 0:14 Kaitlin Potter (Power Wrestling Club) |
12U Girls |
130 |
Round 1 |
Remington LaFlamme (Cypress Wrestling Club) Fall 0:32 Kyla Janowitz (Rock Wrestling Club) |
12U Girls |
130 |
Round 2 |
Remington LaFlamme (Cypress Wrestling Club) Fall 1:08 Kyla Janowitz (Rock Wrestling Club) |
12U Girls |
70 |
Round 1 |
Lillian McHam (Omada Kitrinos Wrestling Club) TF 10-0 Eyniah Byrd (Omada Kitrinos Wrestling Club) |
12U Girls |
70 |
Round 2 |
Lillian McHam (Omada Kitrinos Wrestling Club) Fall 0:10 Peytton Mack (Rise Wrestling) |
12U Girls |
70 |
Round 3 |
Eyniah Byrd (Omada Kitrinos Wrestling Club) Fall 1:21 Peytton Mack (Rise Wrestling) |
12U Girls |
75 |
Round 1 |
Brynlee Mooney (Cypress Wrestling Club) Fall 1:42 Leila Hilbert (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U Girls |
75 |
Round 1 |
Vivienne Yarbrough (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Dec 8-1 Mira Hernandez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U Girls |
75 |
Round 2 |
Vivienne Yarbrough (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 1:12 Leila Hilbert (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U Girls |
75 |
Round 2 |
Brynlee Mooney (Cypress Wrestling Club) Fall 0:35 Mira Hernandez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |
12U Girls |
75 |
Round 3 |
Leila Hilbert (Ohana Northeast Wrestling Academy) TF 10-0 Mira Hernandez (Ohana Northeast Wrestling Academy) |