Sunday True 3rd |
MFS 120 KG |
1st Place Match |
Dominique Bradley (Sunkist Kids) Dec 1-0,1-0 Ryan Tomei (Pittsburgh Wrestling Club) |
Sunday True 3rd |
MFS 55 KG |
1st Place Match |
Obenson Blanc (Gator Wrestling Club) Dec 1-0,2-0 Logan Stieber (NYAC) |
Sunday True 3rd |
MFS 66 KG |
1st Place Match |
Darrion Caldwell (Sunkist Kids) Dec 1-0,4-1 Josh Churella (NYAC) |
Sunday True 3rd |
WM 48 KG |
1st Place Match |
Sara Fulp-Allen (NYAC) Dec 0-2,5-0,7-3 Mary Kelly (NYAC) |
Sunday True 3rd |
WM 55 KG |
1st Place Match |
Whitney Conder (Gator Wrestling Club) Dec 1-3,2-1,1-0 Michaela Hutchison (OCU Stars) |
Sunday Championship |
GR 60 KG |
Round 1 |
Jeremiah Davis (U.S. Army) Dec 2-0,0-1,2-0 Glenn Garrison (U.S. Army) |
Sunday Championship |
GR 60 KG |
Round 2 |
Jeremiah Davis (U.S. Army) Dec 4-0,5-0 Glenn Garrison (U.S. Army) |
Sunday Championship |
GR 66 KG |
Round 1 |
Faruk Sahin (U.S. Army) Dec 2-0,1-0 Mark Rial (Gator Wrestling Club) |
Sunday Championship |
GR 66 KG |
Round 2 |
Faruk Sahin (U.S. Army) Dec 1-0,5-0 Mark Rial (Gator Wrestling Club) |
Sunday Championship |
GR 96 KG |
Round 1 |
R.c. Johnson (Sunkist Kids) Dec 1-0,1-0 Pete Gounaridis (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
GR 96 KG |
Round 2 |
R.c. Johnson (Sunkist Kids) Dec 4-3,1-0 Pete Gounaridis (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
MFS 120 KG |
Round 1 |
Tervel Dlagnev (Sunkist Kids) Dec 0-1,1-0,2-0 Steve Mocco (NYAC) |
Sunday Championship |
MFS 120 KG |
Round 2 |
Steve Mocco (NYAC) Dec 0-3,3-0,2-2 Tervel Dlagnev (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
MFS 120 KG |
Round 3 |
Tervel Dlagnev (Sunkist Kids) Dec 3-1,1-1 Steve Mocco (NYAC) |
Sunday Championship |
MFS 55 KG |
Round 1 |
Danny Felix (Sunkist Kids) Dec 0-1,2-0,2-0 Nicholas Simmons (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
MFS 55 KG |
Round 2 |
Nicholas Simmons (Sunkist Kids) Dec 1-1,2-0 Danny Felix (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
MFS 55 KG |
Round 3 |
Danny Felix (Sunkist Kids) Dec 2-1,1-0 Nicholas Simmons (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
MFS 66 KG |
Round 1 |
Trent Paulson (Sunkist Kids) Dec 3-0,0-3,2-2 Jared Frayer (Gator Wrestling Club) |
Sunday Championship |
MFS 66 KG |
Round 2 |
Trent Paulson (Sunkist Kids) Dec 2-0,1-0 Jared Frayer (Gator Wrestling Club) |
Sunday Championship |
MFS 84 KG |
Round 1 |
Jake Herbert (NYAC) Dec 0-1,3-2,1-0 Bryce Hasseman (NYAC) |
Sunday Championship |
MFS 84 KG |
Round 2 |
Bryce Hasseman (NYAC) Dec 0-1,1-0,3-1 Jake Herbert (NYAC) |
Sunday Championship |
MFS 84 KG |
Round 3 |
Jake Herbert (NYAC) Dec 1-0,1-1 Bryce Hasseman (NYAC) |
Sunday Championship |
WM 48 KG |
Round 1 |
Clarissa Chun (Sunkist Kids) Dec 4-0,1-1 Alyssa Lampe (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
WM 48 KG |
Round 2 |
Clarissa Chun (Sunkist Kids) Fall 0:17 Alyssa Lampe (Sunkist Kids) |
Sunday Championship |
WM 55 KG |
Round 1 |
Leigh Jaynes (NYAC) Dec 3-0,1-0 Tatiana Padilla (Sunkist Kids) |