FLY |
32-36 |
Round 2 |
Collin Pahl (Thorobred WC) Fall 1:37 Cooper Judd (Pleasant Grove Vikings) |
FLY |
32-36 |
Round 2 |
Emma Martin (East Idaho Elite Wrestling) Fall 0:27 Xerxes Zollinger (East Idaho Elite Wrestling) |
FLY |
32-36 |
Round 3 |
Collin Pahl (Thorobred WC) Fall 1:22 Xerxes Zollinger (East Idaho Elite Wrestling) |
FLY |
32-36 |
Round 3 |
Cooper Judd (Pleasant Grove Vikings) Fall 2:34 Emma Martin (East Idaho Elite Wrestling) |
FLY |
36-39 |
Round 1 |
Easton Carlson (SYRACUSE) Maj 13-1 Catcher Brady (Pleasant Grove Vikings) |
FLY |
36-39 |
Round 1 |
Ledger Jones (SYRACUSE) Fall 0:41 Kyler Haslem (Extreme Wrestling) |
FLY |
36-39 |
Round 2 |
Ledger Jones (SYRACUSE) Fall 0:47 Catcher Brady (Pleasant Grove Vikings) |
FLY |
36-39 |
Round 2 |
Easton Carlson (SYRACUSE) Maj 15-7 Kyler Haslem (Extreme Wrestling) |
FLY |
36-39 |
Round 3 |
Kyler Haslem (Extreme Wrestling) Maj 12-0 Catcher Brady (Pleasant Grove Vikings) |
FLY |
36-39 |
Round 3 |
Easton Carlson (SYRACUSE) Dec 12-11 Ledger Jones (SYRACUSE) |
FLY |
41-45 |
Round 1 |
esiah rios (Cougar Wrestling Club) Fall 1:39 Ryder Vanek (Cut Bank) |
FLY |
41-45 |
Round 1 |
Gabe Wolfley (Tech Wrestling Club) Dec 6-1 Hoyt Atchley (Upper Valley Aces) |
FLY |
41-45 |
Round 2 |
Gabe Wolfley (Tech Wrestling Club) Maj 8-0 Ryder Vanek (Cut Bank) |
FLY |
41-45 |
Round 2 |
esiah rios (Cougar Wrestling Club) Fall 1:43 Hoyt Atchley (Upper Valley Aces) |
FLY |
41-45 |
Round 3 |
Ryder Vanek (Cut Bank) FF Hoyt Atchley (Upper Valley Aces) |
FLY |
41-45 |
Round 3 |
esiah rios (Cougar Wrestling Club) Fall 0:51 Gabe Wolfley (Tech Wrestling Club) |
FLY |
42-46 |
Round 1 |
Kyler Linville (Blitzkrieg Wrestling Club) Fall 0:40 JJ Garcia (Team Prestige) |
FLY |
42-46 |
Round 1 |
Rueger Banta (Upper Valley Aces) Fall 1:00 Eli McCurdy (Uintah Jr High) |
FLY |
42-46 |
Round 2 |
Kyler Linville (Blitzkrieg Wrestling Club) Dec 9-5 Rueger Banta (Upper Valley Aces) |
FLY |
42-46 |
Round 2 |
Eli McCurdy (Uintah Jr High) Fall 1:15 JJ Garcia (Team Prestige) |
FLY |
42-46 |
Round 3 |
Kyler Linville (Blitzkrieg Wrestling Club) Fall 1:39 Eli McCurdy (Uintah Jr High) |
FLY |
42-46 |
Round 3 |
Rueger Banta (Upper Valley Aces) Fall 0:22 JJ Garcia (Team Prestige) |
FLY |
46-56 |
Round 1 |
Gage Green (Upper Valley Aces) Dec 7-2 Diesel Mascaro (Fremont Wrestling Club) |
FLY |
46-56 |
Round 1 |
Merrill Jacobson (Sons of Atlas) TF 16-0 Colt Revell (Pleasant Grove Vikings) |
FLY |
46-56 |
Round 2 |
Diesel Mascaro (Fremont Wrestling Club) Dec 12-6 Merrill Jacobson (Sons of Atlas) |