TB 8U |
52-52 |
Round 1 |
Tripper Thomason (Chain Wrestling) Fall 2:00 Mason Bartlett (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
52-52 |
Round 2 |
Tripper Thomason (Chain Wrestling) Maj 11-2 Julieanna Imke (Ford Dynasty Wrestling Club) |
TB 8U |
52-52 |
Round 2 |
Elias Armendariz (Moses Lake Wrestling Club) Fall 0:18 Mason Bartlett (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
52-52 |
Round 3 |
Julieanna Imke (Ford Dynasty Wrestling Club) Dec 6-0 Mason Bartlett (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
52-52 |
Round 3 |
Tripper Thomason (Chain Wrestling) TF 16-0 Elias Armendariz (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
53-54 |
Round 1 |
Talon Rambo (Southern Oregon Strong) Dec 6-2 Ashton Elwell (Buzzsaw) |
TB 8U |
53-54 |
Round 1 |
Emmett Lay (Helena Wrestling Club) Fall 1:00 Keegan Roll (Team Real Life) |
TB 8U |
53-54 |
Round 2 |
Emmett Lay (Helena Wrestling Club) Fall 0:42 Talon Rambo (Southern Oregon Strong) |
TB 8U |
53-54 |
Round 2 |
Keegan Roll (Team Real Life) Fall 0:58 Ashton Elwell (Buzzsaw) |
TB 8U |
53-54 |
Round 3 |
Keegan Roll (Team Real Life) Fall 0:19 Talon Rambo (Southern Oregon Strong) |
TB 8U |
53-54 |
Round 3 |
Emmett Lay (Helena Wrestling Club) Fall 1:25 Ashton Elwell (Buzzsaw) |
TB 8U |
54-55 |
Round 1 |
Adrian Goff (Billings Wrestling Club) Fall 1:49 Chase Giegling (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
54-55 |
Round 1 |
Anthony Ortiz (Victory Wrestling- Central) Fall 1:41 Damien Perez (Spokane Wrestling) |
TB 8U |
54-55 |
Round 2 |
Anthony Ortiz (Victory Wrestling- Central) Fall 0:34 Chase Giegling (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
54-55 |
Round 2 |
Adrian Goff (Billings Wrestling Club) Dec 8-2 Damien Perez (Spokane Wrestling) |
TB 8U |
54-55 |
Round 3 |
Damien Perez (Spokane Wrestling) Fall 0:25 Chase Giegling (BlueHawk Wrestling Club) |
TB 8U |
54-55 |
Round 3 |
Anthony Ortiz (Victory Wrestling- Central) Fall 1:11 Adrian Goff (Billings Wrestling Club) |
TB 8U |
55-57 |
Round 1 |
Tucker Rathjen (Vandit Wrestling Academy) FF Keira Meseberg (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
55-57 |
Round 1 |
Carter Smith (Rathdrum) Fall 2:56 Kaine Orozco (Tri-Cities Powerhouse Wrestlin) |
TB 8U |
55-57 |
Round 2 |
Carter Smith (Rathdrum) Maj 10-1 Tucker Rathjen (Vandit Wrestling Academy) |
TB 8U |
55-57 |
Round 2 |
Kaine Orozco (Tri-Cities Powerhouse Wrestlin) Fall 0:41 Keira Meseberg (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
55-57 |
Round 3 |
Kaine Orozco (Tri-Cities Powerhouse Wrestlin) Fall 2:46 Tucker Rathjen (Vandit Wrestling Academy) |
TB 8U |
55-57 |
Round 3 |
Carter Smith (Rathdrum) Maj 12-0 Keira Meseberg (Moses Lake Wrestling Club) |
TB 8U |
57-57 |
Round 1 |
Orlan Dupuis (Highland Huskies Wrestling Clu) Fall 0:44 Bradlee White (Silver Valley Wrestling Club) |
TB 8U |
57-57 |
Round 2 |
Keegan Nitti (Lakeland Wrestling Club) Fall 0:48 Orlan Dupuis (Highland Huskies Wrestling Clu) |