6U |
46 |
RR Rnd 3 |
Luke Autin (Backyard Brawlers Wrestling Club) MD 16-6 Forrest Burgess (North Paulding Takedown Club) |
6U |
46 |
RR Rnd 3 |
Crosby Cannon (Woodstock Wrestling Club) DEC 2-0 Paden Ouzts (South Forsyth War Wrestling) |
6U |
49 |
Quarter-Finals |
Caiden Lee (South Forsyth War Wrestling) TF 18-1 Bralynn Bebout (Rockmart Takedown Club) |
6U |
49 |
Quarter-Finals |
Camden Wilson (North Hall Wrestling Club) MD 11-0 Cameron Baxter (Woodstock Wrestling Club) |
6U |
49 |
Quarter-Finals |
Brody Anders (Unattached) F Raelyn Carawan (North Hall Wrestling Club) |
6U |
49 |
Quarter-Finals |
Liam Borthwick (The Storm Wrestling Center) F Luke Waters (Savannah Wrestling Center) |
6U |
49 |
3rd Place |
Brody Anders (Unattached) F Camden Wilson (North Hall Wrestling Club) |
6U |
49 |
Finals |
Liam Borthwick (The Storm Wrestling Center) F Caiden Lee (South Forsyth War Wrestling) |
6U |
49 |
Consi-Semis |
Camden Wilson (North Hall Wrestling Club) DEC 6-4 Raelyn Carawan (North Hall Wrestling Club) |
6U |
49 |
Consi-Semis |
Brody Anders (Unattached) F Bralynn Bebout (Rockmart Takedown Club) |
6U |
49 |
Round of 16 |
Camden Wilson (North Hall Wrestling Club) MD 13-0 Weaver Bennett (Grizzly Wrestling Club) |
6U |
49 |
Round of 16 |
Brody Anders (Unattached) F Cayden Nellis (South Paulding Junior Spartans) |
6U |
49 |
Round of 16 |
Luke Waters (Savannah Wrestling Center) F JETT MIXON (Bremen Takedown Club) |
6U |
49 |
Consi of 4 |
Raelyn Carawan (North Hall Wrestling Club) F Luke Waters (Savannah Wrestling Center) |
6U |
49 |
Consi of 4 |
Bralynn Bebout (Rockmart Takedown Club) DEC 15-8 Cameron Baxter (Woodstock Wrestling Club) |
6U |
49 |
Semi-Finals |
Caiden Lee (South Forsyth War Wrestling) F Camden Wilson (North Hall Wrestling Club) |
6U |
49 |
Semi-Finals |
Liam Borthwick (The Storm Wrestling Center) F Brody Anders (Unattached) |
6U |
49 |
Consi of 8 #2 |
Raelyn Carawan (North Hall Wrestling Club) F Weaver Bennett (Grizzly Wrestling Club) |
6U |
49 |
Consi of 8 #2 |
Cameron Baxter (Woodstock Wrestling Club) DEC 6-2 Cayden Nellis (South Paulding Junior Spartans) |
6U |
49 |
Consi of 8 #2 |
Bralynn Bebout (Rockmart Takedown Club) DEC 2-0 JETT MIXON (Bremen Takedown Club) |
6U |
52 |
RR Rnd 2 |
Iris Teehan (Bremen Takedown Club) F Macyn Bebout (Rockmart Takedown Club) |
6U |
52 |
RR Rnd 2 |
Will Brown (North Paulding Takedown Club) DEC 10-5 Izak Loggins (North Hall Wrestling Club) |
6U |
52 |
RR Rnd 5 |
Izak Loggins (North Hall Wrestling Club) DEC Macyn Bebout (Rockmart Takedown Club) |
6U |
52 |
RR Rnd 1 |
Logan Shirley (Dragons Junior Wrestling Club) F Iris Teehan (Bremen Takedown Club) |
6U |
52 |
RR Rnd 2 |
Logan Shirley (Dragons Junior Wrestling Club) TF 17-0 Kris Marrow (Rockmart Takedown Club) |