16U Girls |
106 |
Round 1 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) TF 10-0 Layla Phillips (Immortal Athletics) |
16U Girls |
106 |
Round 2 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) TF 10-0 Katelyn Bell (West Suburban Girls Wrestling) |
16U Girls |
106 |
Round 3 |
Layla Phillips (Immortal Athletics) TF 12-2 Katelyn Bell (West Suburban Girls Wrestling) |
16U Girls |
112 |
Round 1 |
Marin Rhode (Canton) Fall 5:32 Eva Brannaman (Female Elite Wrestling) |
16U Girls |
112 |
Round 2 |
Marin Rhode (Canton) Fall 0:44 Eva Brannaman (Female Elite Wrestling) |
16U Girls |
122 |
Round 1 |
Aubrie Pehrson (The Best Wrestler) Fall 1:50 Mya Vote (Team valley wrestling club) |
16U Girls |
122 |
Round 2 |
Aubrie Pehrson (The Best Wrestler) Fall 2:17 Nevaeh Wilson (Midwest RTC) |
16U Girls |
122 |
Round 3 |
Nevaeh Wilson (Midwest RTC) TF 10-0 Mya Vote (Team valley wrestling club) |
16U Girls |
132 |
Round 1 |
Taylor Dawson (King Select) Fall 0:56 Isabella Keesee (Phillipsburg Wrestling Club) |
16U Girls |
132 |
Round 2 |
Isabella Keesee (Phillipsburg Wrestling Club) Fall 1:23 Stella Edison (Glenpool High School) |
16U Girls |
132 |
Round 3 |
Taylor Dawson (King Select) Fall 1:50 Stella Edison (Glenpool High School) |
16U Girls |
144 |
Round 1 |
Kiara Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) TF 10-0 Katie Marvel (Queen Bees Wrestling Club) |
16U Girls |
144 |
Round 2 |
Kiara Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) TF 10-0 Katie Marvel (Queen Bees Wrestling Club) |
14U Girls |
105 |
Round 1 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) TF 10-0 Savana Hansen (Fox Valley Elite) |
14U Girls |
105 |
Round 2 |
Angelina Gochis (Gomez RTC) TF 10-0 Savana Hansen (Fox Valley Elite) |
14U Girls |
119 |
Round 1 |
Camille Schult (Waverly Area Wrestling club) TF 10-0 Abby Moss (Crass Trained) |
14U Girls |
119 |
Round 2 |
Camille Schult (Waverly Area Wrestling club) TF 10-0 Abby Moss (Crass Trained) |
14U Girls |
127 |
Round 1 |
Isabella Miller (Female Elite Wrestling) TF 10-0 Trista Gessler (Ubasa Wrestling Academy) |
14U Girls |
127 |
Round 1 |
Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) Dec 5-2 Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) |
14U Girls |
127 |
Round 2 |
Isabella Miller (Female Elite Wrestling) TF 10-0 Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) |
14U Girls |
127 |
Round 2 |
Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) TF 10-0 Trista Gessler (Ubasa Wrestling Academy) |
14U Girls |
127 |
Round 3 |
Isabella Miller (Female Elite Wrestling) TF 13-0 Amalia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) |
14U Girls |
127 |
Round 3 |
Trista Gessler (Ubasa Wrestling Academy) Fall 2:39 Sofiya Pollard (Grand View Wrestling Club) |
14U Girls |
136 |
Round 1 |
Makayla Liska (Team valley wrestling club) TF 10-0 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
136 |
Round 1 |
Lizzy Wolf (Benton Community) Fall 1:00 Jocelynn Richardson (Sebolt Womens Wrestling) |