14U Girls |
136 |
Round 2 |
Jocelynn Richardson (Sebolt Womens Wrestling) TF 10-0 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
136 |
Round 2 |
Lizzy Wolf (Benton Community) Dec 12-8 Makayla Liska (Team valley wrestling club) |
14U Girls |
136 |
Round 3 |
Lizzy Wolf (Benton Community) TF 12-0 Madilyn Pulk (BGMR) |
14U Girls |
136 |
Round 3 |
Makayla Liska (Team valley wrestling club) Fall 0:40 Jocelynn Richardson (Sebolt Womens Wrestling) |
14U Girls |
185 |
Round 1 |
Sarah Pulk (BGMR) TF 10-0 Tailie Brehm (Rapid City Extreme) |
14U Girls |
185 |
Round 2 |
Sarah Pulk (BGMR) TF 11-0 Zoey Bly (LaCrescent) |
14U Girls |
185 |
Round 3 |
Tailie Brehm (Rapid City Extreme) Fall 1:42 Zoey Bly (LaCrescent) |
14U Girls |
97 |
Round 1 |
Lilli Cooper (Waverly Area Wrestling club) Fall 2:32 Ainsley Hughes (Team Elite) |
14U Girls |
97 |
Round 2 |
Lilli Cooper (Waverly Area Wrestling club) Fall 0:24 Ainsley Hughes (Team Elite) |
12U Girls |
110 |
Round 1 |
Taya Johnson (Fox Valley Elite) Fall 0:24 Zoe Ruhland (Jefferson Wrestling Team) |
12U Girls |
110 |
Round 2 |
Taya Johnson (Fox Valley Elite) TF 10-0 Zoe Ruhland (Jefferson Wrestling Team) |
12U Girls |
120 |
Round 1 |
Belen Vargas (Beat the Streets-Chicago) TF 10-0 Piper Sandell (Stockton Renegades) |
12U Girls |
120 |
Round 2 |
Belen Vargas (Beat the Streets-Chicago) TF 10-0 Piper Sandell (Stockton Renegades) |
12U Girls |
145 |
Round 1 |
Danica Fuelling (MNUSA) Fall 2:50 Madilyn Pulk (BGMR) |
12U Girls |
145 |
Round 2 |
Danica Fuelling (MNUSA) Fall 0:33 Madilyn Pulk (BGMR) |
12U Girls |
71 |
Round 1 |
Piper Phillips (Immortal Athletics) TF 10-0 Libby Spilman (Grand View Wrestling Club) |
12U Girls |
71 |
Round 2 |
Abigail Peterson (Female Elite Wrestling) Fall 0:15 Piper Phillips (Immortal Athletics) |
12U Girls |
71 |
Round 3 |
Abigail Peterson (Female Elite Wrestling) Fall 0:49 Libby Spilman (Grand View Wrestling Club) |
12U Girls |
90 |
Round 1 |
Katelyn Gallegos (Maine eagles) Fall 0:58 Averie Brehm (Rapid City Extreme) |
12U Girls |
90 |
Round 2 |
Cora Stewart (Askren Wrestling Academy) Fall 0:33 Averie Brehm (Rapid City Extreme) |
12U Girls |
90 |
Round 3 |
Cora Stewart (Askren Wrestling Academy) Fall 1:23 Katelyn Gallegos (Maine eagles) |
12U Girls |
99 |
Round 1 |
Ember Zupanc (Crass Trained) TF 10-0 Anita Gant (Hinton Mathawks) |
12U Girls |
99 |
Round 2 |
Ember Zupanc (Crass Trained) TF 10-0 Aubrey Hoveland (Mat Monkey Wrestling Club) |
12U Girls |
99 |
Round 3 |
Anita Gant (Hinton Mathawks) Fall 0:26 Aubrey Hoveland (Mat Monkey Wrestling Club) |
10U Girls |
55 |
Round 1 |
Kona Hughes (Big Game Wrestling Club) Fall 4:00 Gwen Gross (Team Nazar) |