BOYS 10U |
65 |
Consi of 8 #2 |
Jhorel Castillo (Dominator Wrestling) DEC 4-1 Michael Cisneros (Arvin bears) |
BOYS 10U |
65 |
Consi of 8 #2 |
Bryson Terlaje (Gold Rush Wr Ac) F 7-2 1:46 James Trimmer (Henderson WC) |
BOYS 10U |
65 |
Finals |
Joseph Cervantes (Dethrone) F 2-0 0:11 Achilles Martinez (Grindhouse WC) |
BOYS 10U |
65 |
Semi-Finals |
Joseph Cervantes (Dethrone) MD 10-0 Giovanni Garcia (Valiant College Prep) |
BOYS 10U |
65 |
Semi-Finals |
Achilles Martinez (Grindhouse WC) DEC 4-0 Lukas Batres (Misfits) |
BOYS 10U |
65 |
Quarter-Finals |
Joseph Cervantes (Dethrone) F 5-0 0:56 Bryson Terlaje (Gold Rush Wr Ac) |
BOYS 10U |
65 |
Quarter-Finals |
Giovanni Garcia (Valiant College Prep) F 2-2 1:08 Samantha Jordan (Nevada Elite) |
BOYS 10U |
65 |
Quarter-Finals |
Achilles Martinez (Grindhouse WC) F 2-0 0:17 Michael Cisneros (Arvin bears) |
BOYS 10U |
65 |
Round of 16 |
Lukas Batres (Misfits) F 5-0 0:41 James Trimmer (Henderson WC) |
BOYS 10U |
65 |
Round of 16 |
Giovanni Garcia (Valiant College Prep) MD 12-0 Jhorel Castillo (Dominator Wrestling) |
BOYS 10U |
65 |
Round of 16 |
Bryson Terlaje (Gold Rush Wr Ac) F 8-1 1:08 Michael Pacheco (California Grapplers) |
BOYS 10U |
65 |
2nd Place |
Achilles Martinez (Grindhouse WC) DEC 4-2 SV Giovanni Garcia (Valiant College Prep) |
BOYS 10U |
69 |
2nd Place |
Rylan Zinkin (Dethrone) F 4-0 1:23 Azyah Rice (Inland Elite) |
BOYS 10U |
69 |
3rd Place |
Rylan Zinkin (Dethrone) DEC 4-0 Boomba Coles (Alavanca) |
BOYS 10U |
69 |
5th Place |
Liam Roman (LAWC/Chaminade) F 10-3 3:46 Cylus Turner (Nwwc) |
BOYS 10U |
69 |
Consi-Semis |
Rylan Zinkin (Dethrone) F 2-0 0:59 Liam Roman (LAWC/Chaminade) |
BOYS 10U |
69 |
Consi-Semis |
Boomba Coles (Alavanca) F 11-4 2:59 Cylus Turner (Nwwc) |
BOYS 10U |
69 |
Consi of 4 |
Boomba Coles (Alavanca) TF 16-1 3:41 Jordan Robison (Westlake WC) |
BOYS 10U |
69 |
Consi of 4 |
Liam Roman (LAWC/Chaminade) F 4-0 2:00 Roland Fields (Tucson Pride WC) |
BOYS 10U |
69 |
Consi of 8 #2 |
Boomba Coles (Alavanca) F 8-1 3:20 Porter Branson (Salem Elite WC) |
BOYS 10U |
69 |
Consi of 8 #2 |
Liam Roman (LAWC/Chaminade) TF 16-0 2:57 Max Hull (Iron Eagles) |
BOYS 10U |
69 |
Finals |
Shion Holmes (St Loius Warriors) DEC 5-0 Azyah Rice (Inland Elite) |
BOYS 10U |
69 |
Semi-Finals |
Azyah Rice (Inland Elite) TF 21-6 2:36 Cylus Turner (Nwwc) |
BOYS 10U |
69 |
Semi-Finals |
Shion Holmes (St Loius Warriors) DEC 8-1 Rylan Zinkin (Dethrone) |
BOYS 10U |
69 |
Quarter-Finals |
Cylus Turner (Nwwc) F 2-7 2:50 Liam Roman (LAWC/Chaminade) |